בס"ד

בס"ד

ניקוי ספות שטיחים וריפודים

ניקוי שטיח

ניקוי שטיח

שטיחים הם תוספת נהדרת ופרקטית לעיצוב הבית. ישנם שטיחים בסגנונות שונים וניתן להשתמש בהם בהתאם לסגנון העיצובי של הבית. כדאי מאוד גם לשים שטיח במקום שבו הילדים משחקים, או אולי בכלל שטיח מקיר לקיר אשר יכסה את כל הרצפה.

אך לצד היופי והפרקטיות של השטיחים אסור לנו לשכוח שחייבים לבצע ניקוי שטיח. כל מי שיש לו שטיח בבית, רצוי שיחזיק גם שואב אבק, למעשה זהו הכלי המרכזי בניקוי יום יומי של השטיח.

באופן טבעי השטיח סופח אבק אשר חודר לעומקו ואף נדבק לסיביו. האבק הוא אינו הדבר היחידי. אם היינו יכולים לבדוק את השטיח תחת זכוכית מגדלת היינו מוצאים שם לצד האבק גם שאריות של מזון ושערות של בעלי חיים, במידה וישנן חיות מחמד בבית. ואם היינו מסתכלים תחת מיקרוסקופ היינו רואים גם הפרשות שומניות, תאי עור מתים אקריות, בקטריות ווירוסים. אין שום דרך למנוע את הדברים הללו ולכן ניקוי שטיח הוא דבר אשר צריך להתבצע באופן שגרתי.

ניקוי שטיח שגרתי, באמצעים ביתיים, יכול להתבצע עם חומר לניקוי שטיחים. יש להוציא את השטיח למקום שבו אפשר לקרצף אותו בעזרת הנוזל המתאים. לאחר מכן יש לייבש את השטיח בשמש. חשוב מאוד לבחור יום אשר מזג האוויר בו מאפשר ייבוש מוחלט של השטיח. אם השטיח אינו יבש לחלוטין, הלחות שבו תביא ליצירת עובש (הגורם למחלות נשימתיות וריחות רעים).

ניקוי שטיח
Design psd created by alexandercho – www.freepik.com

אם יש לכם שטיח מקיר קיר זוהי קצת יותר בעיה. ניקוי שטיח מקיר לקיר נעשה בעזרת הברשתו. ניתן להשתמש בחומר ניקוי מתאים אך ברור שלא תוכלו לקרצף אותו בעזרת כמות גדולה של חומר ניקוי. כלומר לא ניתן לבצע ניקוי שטיח מקיר לקיר בצורה יסודית אך ורק באמצעים ביתיים.

ניקוי שטיח עבודה למקצוענים

אם יש לכם שטיח או שטיחים בבית, חשוב שתקפידו לנקות אותם באופן שוטף. אך מידי פעם תזדקקו לעשות ניקוי שטיח מקצועי.

ניקוי שטיח מקצועי מאפשר להגיע לרמת ניקיון מקסימלית שאינכם מסוגלים להגיע אליה באמצעים ביתיים. ניקוי שטיח מקצועי הוא הדרך היחידה להסיר גם את האבק ושאריות הזוהמה העיקשים ביותר אשר נדבקו לסיבי השטיח וגם את הכתמים.

לאחר שביצעתם ניקוי שטיח מקצועי אתם תיהנו משטיח נעים למגע ונעים למראה, ללא ריחות רעים וללא בקטריות ואקריות. כך תבטיחו למשפחתכם סביבה נקייה ובריאה.

כיצד מתבצע ניקוי שטיח מקצועי

ניקוי שטיח מקצועי מתבצע בעזרת שילוב של מכשור מתאים, חומרי ניקוי מיוחדים וצוות אשר הוסמך לבצע עבודות מסוג זה. הניקוי מתבצע במספר שלבים, ראשית כל הסרה יבשה של האבק; זה נעשה בעזרת שואב אבק בעל קיבולת תעשייתית אשר יכול להוציא במהירות כמויות גדולות של אבק עקשן. לאחר מכן מתבצע קרצוף רטוב של השטיח על מנת לנקות את השטיח בצורה יסודית. מכונת הניקוי המקצועית מבצעת יניקה חזקה של המים ומבטיחה שהשטיח יישאר יבש בתום הניקוי.

כאשר מבצעים ניקוי שטיח מקצועי בעזרת ציוד מתקדם, אין צורך להוציא את השטיח ממקומו. מה שהופך את שיטת הניקוי למתאמה גם עבור שטיחים מקיר לקיר.

ניקוי שטיחים זה טל קלין אם ברצונכם ליהנות משירות ניקוי שטיח עד הבית אתם בוודאי כבר יודעים שטל קלין היא הפתרון עבורכם. הצטרפו למעגל הלקוחות שלנו ותיהנו גם אתם משירותי ניקוי שטיח מתקדמים המתאימים לבית, למשרד ולכל מקום בו ישנם שטיחים. הצוות שלנו יטפל בשטיח שלכם ויעניק לו ניקוי יסודי במקום והתוצאה תהיה נהדרת.

ניקוי שטיח לשירותך

Call Now Button
נגן וידאו
ניקוי ספות

חזרו אלי עם המבצע!