בס"ד

בס"ד

ניקוי ספות שטיחים וריפודים

ניקוי שטיחים מחיר

ניקוי שטיחים מחיר

שטיחים הם דבר נהדר, הם גם יפים וגם מעניקים חוויה נעימה בבית, כל זה בתנאי ששומרים על הניקיון שלהם. שטיחים מגיעים במבחר סגנונות ועיצובים – ישנם שטיחים סיניים, פרסיים, אפגאניים, שטיחי שאגי, שטיחי קילים, שטיחי חבל ועוד לכל סוג של של שטיח יש את המראה, התכונות והתחושה הייחודית שלו. במאמר זה נדבר על ניקוי שטיחים, לא הניקוי החפיף שאתם עושים, אלא ניקוי יסודי ומקצועי שממש מחזיר את הגלגל לאחור ומחדש את מראה השטיח. וגם נדבר קצת על ניקוי שטיחים מחיר.

למה צריך ניקוי שטיחים מקצועי?

במהלך הזמן השטיח שלכם צובר הרבה מאוד לכלוך וזוהמה. הוא מאבד את המראה המבריק והחדש שהיה לו כאשר רכשתם אותו. הוא מאבד גם את התחושה הנעימה ואף עלול להעלות ריחות רעים. ותאמינו או לא הוא גם עלול להפוך לסיכון בריאותי בגלל הבקטריות והאקריות אשר משגשגות בסביבה המלוכלכת.

ניקוי שטיחים מחיר
House photo created by freepik – www.freepik.com

בהתחשב בכך שהילדים שלכם נוהגים לשבת עליו ולשחק, ברור שתרצו שטיח נקי.

אנו מניחים שאתם נוהגים לנקות את השטיח בעזרת שואב אבק ומידי פעם בעזרת נוזל לניקוי שטיחים. זה טוב וחשוב לעשות, אך צורת ניקוי זו מסירה 80% מהלכלוך הנראה לעין ו 20% מהלכלוך שאינו נראה לעין, כלומר זהו ניקוי שטחי שאין ביכולתו להסיר את הלכלוך בצורה יסודית ובטח שהוא לא יחזיר לשטח את המראה החדש. ניקוי שכזה ניתן לבצע באופן שוטף, אך מידי פעם עליכם להזמין ניקוי שטיחים מקצועי אשר יבצע עבודת ניקוי יסודי.

ניקוי שטיחים מחיר

ניקוי שטיחים מחיר נקבע לפי המחיר למטר מרובע. התעריף אינו אחיד. אלו שיש להם שטיחים קטנים ובודדים יכולים לקבל תמחור גבוה למטר מרובע, זאת על מנת להצדיק את הביקור. אלו שיש להם שטחים מקיר לקיר או שטחים רבים וגדולים יכולים ליהנות ממחיר נמוך יותר למטר מרובע.

ניקוי שטיחים הוא דבר זול, בעיקר כאשר אנו לוקחים בחשבון את העובדה שהניקוי ממש מציל את השטיח שלכם. כבר ראינו מקרים רבים בהם אנשים שקלו לרכוש שטיח חדש לאחר שהשטיח שלהם היה כבר מלא בכתמים ובעל מראה בלוי ומיושן, אך רגע לפני שהם הוציאו אלפי שקלים, הם החליטו לנסות ניקוי שטיחים מקצועי וזכו במראה חדש של השטיח. ניקוי שטיחים מחיר הוא משתלם יותר מאשר רכישת שטיחים חדשים והוא משיג את אותה התוצאה.

כיצד מתבצע ניקוי שטיחים

ניקוי שטיחים מקצועי מתבצע בעזרת ציוד מיוחד המבצע ניקוי יבש ורטוב. אלו הם כמה שלבים כלולים בניקוי שטיחים מחיר. השלב הראשון הוא שאיבה יסודית של האבק מהשטיח בעזרת שואב אבק חזק במיוחד. לאחר מכן מתבצע קרצוף רטוב בעזרת ציוד אשר מרטיב את השטיח ויונק את המים בחוזקה ומשאיר אותו יבש. רק כך ניתן להבטיח הסרה מוחלטת של כל הכתמים, האבק, הלכלוך, המשקעים השומניים וחיטוי השטיח מנוכחותם של בקטריות ואקריות.

ניקוי שטיחים זה טל קלין

חברת טל קלין מתמחה בניקוי שטיחים מקצועי. לטל קלין צוות מנוסה אשר מעניק לשטיח שלכם טיפול עשרת אלפים. כאן תקבלו ניקוי שטיחים מחיר משתלם ותיהנו משירות אדיר המעניק פתרון לכל סוגי השטיחים בבית ובמשרד.

הצוות שלנו יגיע אליכם ויבצע את הניקוי בשיטות מתקדמות אשר מחזירות לשטיח את המראה המקורי, אינן גורמות נזק והן אפילו ידידותיות לסביבה. לאחר שנבצע את הניקוי תוכלו ליהנות מהמראה היפה של השטיח, מראה המקרין על כל עיצוב הבית. הילדים יוכלו לשוב ולשחק על השטיח ללא חשש מבקטריות ואקריות הגורמות לאלרגיות ומחלות נשימתיות.

ניקוי שטיחים מחיר לשירותך

Call Now Button
נגן וידאו
ניקוי ספות

חזרו אלי עם המבצע!