בס"ד

בס"ד

ניקוי ספות שטיחים וריפודים

ניקוי שטיחים ברחובות

ניקוי שטיחים ראש העין לפסח

ניקוי שטיח ברחובות

מחפשים אחר חברה מקצועית שתספק לכם שירותי ניקוי שטיחים ברחובות והסביבה? אנו שמחים שהגעתם לאתרנו, וצוות המומחים של טל קלין ישמח לספק שירות מקצועי ואדיב.

אל תמהרו להספיד את השטיח או לשער שהגיעה השעה לרכוש שטיח חדש. עם טיפול נכון ומקצועי, שימוש בחומרי ניקוי המותאמים לסוג הבד ושואב עוצמתי – השטיח הדהוי או הבלוי שלכם יקבל את המראה שהיה לו ממש כמו ביום שבו נקנה לראשונה.

נשמע לכם יותר מדי טוב כדי להיות אמיתי? מספיק שתראו את התמונות שאספנו למעלה (וגם תוכלו לראות בכל רחבי האתר) כדי להיווכח בתוצאות ללא פשרות.

איך אנחנו עושים את זה? כל שטיח ושטיח מביא עמו התייחסות שונה. יש שטיחים שנעשו באופן תעשייתי ומנגד יש שטיחים בעבודת יד. האחד מאפשר לנו עבודה נוחה וקלה באופן יחסי ואילו השני מצריך התייחסות רגישה, שכן טיפול לא נכון עלול לא רק שלא להוביל לתוצאות, אלא אף להזיק ולגרום לנזק בלתי הפיך!

עוד לפני שנגיע אל ביתכם / בית העסק, נבקש מכם שתצלמו לנו את השטיח. כל פרט ולו הקטן ביותר יכול להסביר לנו את הפרויקט שניצב מולנו, ואנו נדע להתאים את הטיפול הנכון ביותר.

חברת טל קלין מתחייבת להצעת מחיר משתלמת ואטרקטיבית שאיננה מתפשרת על תוצאות. השטיח שלכם ייראה כמו חדש.

ניקוי שטיחים ברחובות: מה אנחנו בודקים לפני ההגעה למקום?

לשירות ניקוי שטיחים ברחובות השאירו לנו פניה:

משתמשים בחומרי ניקוי ירוקים בלבד

ניקוי שטיחים בדומה לניקוי ספות, מצריך מאתנו לא מעט עבודת ניקיון יסודית כדי שתאפשר לנו להגיע אל התוצאות הרצויות.

מדובר בפריט בו אנו משתמשים מדי יום, דורכים עליו ומביאים לכלוכים שהצטברו על הנעליים או הרגליים לאורך היום. השטיחים סופגים סוגי שתייה שונים, שאריות מזון שלעתים נופלות בלי כוונה, פליטות אם מדובר בתינוקות שזוחלים ומתרוצצים בבית, אבק שמטבע הדברים מצטבר לעתו ועוד.

כדי לאפשר את התוצאות המקסימליות, צוות טל קלין עושה שימוש בחומרי ניקוי עוצמתיים וחזקים במיוחד. חשוב לדעת שכל חומרי הניקוי בהם אנו משתמשים הינם ירוקים ומיטיבים עם הסביבה.

ישנם חומרי ניקוי שאינם ירוקים, המבוססים על כימיקליים עוצמתיים. התוצאות אמנם יכולות להיות מדהימות, אך בפועל מדובר בחומרים שפוגעים בסביבה ויותר ישיר מכך, עלולים לפגוע בבריאותם של הנוכחים. כדי למנוע את הופעתן של רגישויות שונות, אלרגיות חריפות או פריחות, אנו עושים שימוש בחומרים ירוקים בלבד וזאת בהתחייבות.

זמינים לפרויקטים בכל היקף

צוות טל קלין מוכן ומזומן לכל פרויקט. לרשותנו הצוות המיומן, הציוד הנדרש והיכולת להתנייד ולשנע את הציוד לכל מקום מאזור ירושלים ועד לאזור המרכז והשרון.

טל קלין זמינה לפרויקטים החל מדירות ובתים פרטיים, דרך משרדים, מסעדות ובתי קפה ועד לאולמות כנסים ואירועים.

חיפשתם ניקוי שטיחים ברחובות? פנו אלינו ותקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

השירות שלנו מורכב מ...

ניקוי שטיחים ברחובות לשירותך

השירותים שלנו

ניקוי ספות

ניקוי שטיחים ברחובות הצעת מחיר

נגן וידאו
התקשר עכשיו