בס"ד

בס"ד

ניקוי ספות שטיחים וריפודים

ניקוי שטיחים בפתח תקווה

ניקוי שטיחים ראש העין לפסח

שירות ניקוי שטיחים פתח תקווה

לשטיח שלנו יש השפעה מאוד עמוקה על האווירה הכוללת של הסלון ואף כל חלל הבית.

כאשר הוא יכול להכתיב את הטון הדקורטיבי, אין זה מפתיע שכאשר הוא יתלכלך בהדרגה, הרי שהדבר ישפיע לשלילה. אם ניסיתם לנקות את הכתמים וגיליתם להפתעתכם שהם עקשניים למדי ואולי אפילו הפכו ל”חלק מהשטיח”, אנחנו כאן כדי להגיד לכם שיש פתרון.

אתם ממש לא חייבים ללכת לחנות הרהיטים ולהוציא מאות ואף אלפי שקלים על שטיח חדש – פשוט תקראו לאיש מקצוע מטעם חברת טל קלין ניקוי ספות ושטיחים, ואנו כבר בדרך אליכם!

הרהיט המרכזי שצובר את הלכלוך בבית ובמשרד

השטיח הוא מועמד דיי ראוי להיות הרהיט הכי מלוכלך בבית ובמשרד, ויש לכך סיבה טובה.

אנו דורכים עליו עם הנעליים שצוברות לכלוך, אנחנו הולכים עליו לפעמים עם האוכל בידיים, ושאריות מזעריות נופלות כך ששומן נספג בתוכו, ואם יש פעוטות וילדים בבית, אז הרי שאין מנוס מלמצוא מפעם לפעם כתמים חדשים ומפתיעים.

בסביבה משרדית, הרי שגורלו של השטיח מר אף יותר. בניגוד לשטיח בבית שלמרביתנו אכפת ממנו, הרי שרוב העובדים לא כל כך מתייחסים אל השטיח, והסיכויים שהקפה יישפך מעט עליו, או ששאריות מזון ימצאו את דרכן אל הרצפה הם גבוהים יותר.

אט אט, מבלי ששמנו לב, השטיח הפך להיות מלוכלך עד מאוד, עם כתמים עזים שגם חומרי הניקוי העוצמתיים ביותר שעומדים לרשותכם לא מצליחים להסיר.

עומדים מול כל אתגר!

צוות ניקוי השטיחים של טל קלין זמין ומוכן לכל עבודה. גם אם נדמה שזמנו של השטיח תם, ושהגיע הזמן לרכוש שטיח חדש, אנו נדאג לספק לכם שטיח כמו חדש, נקי ומצוחצח.

איך אנחנו עושים את זה? הנה 3 היסודות החשובים ביותר שמאפשרים לנו לספק שירות מקצועי:

לשירות ניקוי שטיחים בפתח תקווה השאירו פנייה:

הפרטים שנצטרך מכם

חשוב לנו נורא לספק לכם שירות מקצועי ואדיב. עבורנו, כל לקוח ולקוחה מרוצים הם לקוחות חוזרים שמצטרפים למשפחת טל קלין, וכל שכן לקוחות שימליצו עלינו. על כן, אנו עושים את כל המאמצים כדי להבטיח שירות ללא רבב עם תוצאות מקסימליות.

נשמח לדלות מכם את הפרטים הבאים בטרם הגענו:

זמינים עבורכם

ניקוי שטיחים בפתח תקווה והסביבה בזמינות מידית וללא דיחוי.

לרשות טל קלין צוותים הזמינים לעבודות בירושלים ובאזור המרכז. אנו עושים את מירב המאמצים כדי לספק לכם טיפול מידי לקריאה, בזמנים גמישים ושנוחים עבורכם.

צרו עמנו קשר

לקבלת מידע נוסף, השאירו לנו פניה באתר או צרו עמנו קשר טלפוני.

שירות חייכני ואדיב מובטח 🙂

ניקוי שטיחים בפתח תקווה לשירותך

Call Now Button
נגן וידאו
ניקוי ספות

חזרו אלי עם המבצע!