בס"ד

בס"ד

ניקוי ספות שטיחים וריפודים

ניקוי שטיחים בנס ציונה

ניקוי שטיחים ראש העין לפסח

ניקוי שטיח בנס ציונה

חיפשתם ניקוי שטיחים בנס ציונה? המומחים של טל קלין ישמחו לעמוד לשירותכם ולהפוך את השטיח שאתם בטוחים שהוא דהוי או בלוי, לחדש בדיוק כמו ביום הרכישה.

נשמע לכם בדיוני? שטיחים הם תורה שלמה, ובעזרת השימוש בחומרי הניקוי שיותאמו במדויק לסוג הבד, אנו יכולים להשיג 100% תוצאות.

איך אנחנו עושים זה? בפשטות – כדי להבטיח שירות לקוחות איכותי ומקצועי, נבקש מכם קודם כל לצלם את השטיח ולהראות לנו את מידת הלכלוך שהצטבר וכדי שנוכל לזהות את סוג הבד. אנו נקפיד גם על שאלות דוגמת האם השטיח נקנה ברשתות כאלו ואחרות אז הדבר מעיד על היות השטיח מיוצר בצורה תעשייתית, או שמא הוא עשוי בעבודת יד.

רק לאחר שנבין את הפרויקט ומול מה אנו ניצבים, נחליט אם לקחת את הפרויקט כי אנחנו באמת מאמינים בו ויודעים שנוכל לספק תוצאות ומה הצעת המחיר שלנו.

אנו מתחייבים לכם להצעת מחיר משתלמת במיוחד, צוות חייכן ומסביר פנים ותוצאות ללא רבב.

להלן הפרמטרים שאנו בודקים לפני לקיחת הפרויקט

לשירות ניקוי שטיחים בנס ציונה השאירו פניה:

שומרים על הסביבה ועל בריאותכם

השטיחים חשופים ללא מעט לכלוך. לצד זאת שאנו דורכים עליהם יום אחר יום, הרי שהם סופגים שאריות מזון זעירות שנופלות לנו, התעטשויות ובמקרים בהם מדובר בבתים עם ילדים קטנים אז הרי שהלכלוך יכול להיערם במהרה החל מפליטות ועד לשוקולד ושלל נסיבות נוספות.

חשוב לדעת: כדי להשיג את התוצאות המקסימליות, חברות רבות משתמשות בחומרי ניקוי כימיקליים עוצמתיים. מומלץ תמיד לבחור בחברת ניקיון המשתמשת בחומרי ניקוי ירוקים המשיגים את אותה התוצאה, אולי במהירות פחותה.

חומרי ניקוי ירוקים שומרים על הסביבה וחשוב מכך באופן ישיר על בריאותכם. לא אחת, חומרי ניקוי עם כימיקליים עוצמתיים גורמים לרגישויות שונות, אלרגיות חריפות, צריבות בעיניים, גרד בעור ועוד.

ערוכים לכל פרויקט

מדירות ובתים פרטיים דרך משרדים ועד לשטיחים מסחריים ואולמות וכנסים. טל קלין ערוכה לכל פרויקט ובכל סדרי גודל.

באם חיפשתם ניקוי שטיחים בנס ציונה והסביבה, אנו נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם את התוצאות המקסימליות – שטיחים שנראים כמו חדשים.

האני מאמין של טל קלין

מגוון שירותים בטל קלין

בטל קלין נשמח להציע לכם מגוון רחב של שירותים מקצועיים: ניקוי ספות מקצועי, ניקוי מזרנים, ניקוי משרדים ועוד.

ניקוי שטיחים בנס ציונה לשירותך

השירותים שלנו

ניקוי ספות

ניקוי שטיחים בנס ציונה הצעת מחיר

נגן וידאו
התקשר עכשיו