בס"ד

בס"ד

ניקוי ספות שטיחים וריפודים

ניקוי שטיחים בירושלים

ניקוי שטיחים בירושלים

שטיח מוסיף המיון לבית ויש אשר יגידו שהוא זה אשר תורם לאותה אווירה ביתית. שטיחים מגיעים במגוון סגנונות, צורות וגדלים; מסגנונות קלאסיים ואותנטיים, ועד סגנונות מודרניים. כל אחד יכול להתאים לביתו את סוג השטיח שמתאים לטעמו ולסגנונו העיצובי, וכאשר השטיח מתלכלך אתם צריכים שירות של ניקוי שטיחים בירושלים.

את השטיח אנו יכולים לשים בסלון, בחדר הילדים, בחדר השינה ובכל חדר בבית בו נרצה אווירה חמימה ונעימה. אך השטיח הוא אינו אך ורק אלמנט דקורטיבי. הוא גם מספק שכבת בידוד ומאפשר לשבת על הרצפה בנינוחות, דבר פרקטי מאוד כאשר יש ילדים בבית.

אך אם יש לכם שטיחים בבית, אתם בוודאי מבינים את החשיבות, או את התועלת של השטיח ואין צורך להרחיב על כך את הדיבור – מה שמעניין אתכם זה ניקוי שטיחים בירושלים.

למה צריך ניקוי שטיחים בירושלים

במהלך השנים השטיח מתלכלך. ולא רק שהוא מתלכלך הוא גם סופג את הלכלוך בין סיביו. שטיח הוא אינו רצפה שאנו בקלות יכולים לנקות עם סמרטוט רטוב וחומרי ניקוי. השטיח הוא סוג של בד והוא חייב להיות יבש. כאשר השטיח נרטב וסופג לחות, נוצרות בעיות חדשות של עובש וריחות לא נעימים. לכן ניקוי השטיח הופך לאתגר ולעתים אנו צריכים עזרה מקצועית של ניקוי שטיחים בירושלים.

במהלך השנים, השטיח היפה שלכם, או השטיחים, מתלכלכים בצורות שונות. ראשית כל הם צוברים אבק. בניגוד לרצפה שאפשר לטאטא, שטיח דורש ניקוי בעזרת שואב אבק חזק וגם חבטות הגונות בעזרת מחבט שטיחים. מלבד העובדה שזוהי מלאכה קשה וגוזלת זמן, עדיין יישאר אבק בין סיביו של השטיח. ניקוי בעזרת שואב אבק ביתי מתאים לצורך ניקוי ותחזוקה שוטפת, אך מידי פעם תדרשו לניקוי יסודי ומקצועי.

ניקוי שטיחים בירושלים
Baby photo created by rawpixel.com – www.freepik.com

אך האבק הוא רק ההתחלה. בנוסף יתכנו כתמי מזון ושתייה ואולי אף כתמי דיו מטושים של הילדים, שומנים, הפרשות בעלי חיים ועוד. התוצאה יכולה להיות מראה דהוי ומיושן של השטיח, כמו גם ריחות רעים. הפתרון כמובן – ניקוי שטיחים בירושלים.

עד עכשיו דיברנו על הלכלוך הנראה לעין, אך בין הלכלוך וסיבי השטיח ישנן גם סכנות בלתי נראות. שכבת הלכלוך היא גם הסביבה המושלמת לשגשוגם של בקטריות וקרדית הבית, ולכן חשוב להקפיד על ניקוי וחיטוי השטיחים. אתם לא רוצים שהשטיח שעליו משחקים הילדים יהפוך לסביבה להפצת מחלות. הזמינו שירות של ניקוי שטיחים בירושלים והבטיחו למשפחתכם סביבה נקייה ובטוחה.

כיצד מתבצע ניקוי שטיחים בירושלים

הנקודה הכי חשובה היא שניקוי שטיחים בירושלים מתבצע בבית הלקוח. אתם לא צריכים להביא אלינו את השטיח וגם לא תישארו שבועיים בלי שטיח. אתם תקבלו פתרון במקום ותוך כמה שעות תוכלו לחזור ליהנות משטיח נקי ובעל מראה חדש.

ניקוי שטיחים מתבצע בעזרת ציוד מיוחד וחומרי ניקוי ייעודיים. מדובר בתהליך ניקוי בעל מספר שלבים והוא כולל שאיבת אבק, קרצוף השטיח וניקוי רטוב. בסופו של דבר אתם מקבלים שטיח יבש ונקי.

לסיכום, ניקוי שטיחים בירושלים מאפשר לכם לקבל בחזרה את המראה היפה והתחושה הנעימה של השטיח. לא רק שהבית יראה טוב, גם תקטינו את החשיפה של בני משפחתכם למחלות וזיהומים.

אם השטיח שלכם נראה מיושן ודהוי ואתם בטוחים שהכתמים ושכבות הלכלוך לא ירדו, תנו לנו להוכיח לכם שנין לנקות אותו ולהחזיר את המראה החדש והתחושה הנעימה. אין צרוך לרכוש שטיח חדש. אנו מזמינים אתכם ליהנות מהשירותים המקצועיים של טל קלין וליהנות מבית נקי.

ניקוי שטיחים בירושלים לשירותך

Call Now Button
נגן וידאו
ניקוי ספות

חזרו אלי עם המבצע!