בס"ד

בס"ד

ניקוי ספות שטיחים וריפודים

ניקוי שטיחים בחולון

ניקוי שטיחים ראש העין לפסח

ניקוי שטיח בחולון

ברוכים הבאים לאתרה של חברת הניקיון טל קלין. חברתנו מספקת שירותי ניקוי שטיחים בחולון ובכל אזור המרכז וירושלים.

לרשותנו צוותים בזמינות מידית, הציוד הנדרש לרבות שואב עוצמתי וחומרי ניקוי ירוקים וחזקים, והידע שמאפשר לנו להידרש לכל פרויקט בכל סדר גודל ובכל מורכבות.

עולמם של השטיחים הוא איננו שחור ולבן. ישנם שטיחים המיוצרים באופן תעשייתי ואשר אליהם ניתן לגשת בצורה הרבה יותר קלילה ו”רובוטית”. מנגד, ישנם שטיחים העשויים בעבודת יד. כאן מדובר באריגים המצריכים התייחסות מיוחדת. כל טעות ולו הקטנה ביותר, עלולה להזיג לאריג, ולעתים אף לגרום לנזק בלתי הפיך.

כדי לאפשר שירות מקצועי ואדיב, אנו מקפידים על השתלמויות הצוותים, ומביאים עמנו ניסיון מעשי של שנים.

מחפשים ניקוי שטיחים בחולון? פנו אלינו עוד היום ואנו נשמח להעניק לכם הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד וכל זאת ללא פשרות על תוצאות מובילות.

ניקוי שטיחים בחולון: אלו השאלות שנשאל אתכם בשיחה הראשונית:

לשירות ניקוי שטיחים בחולון השאירו לנו פניה:

שימוש בחומרי ניקיון ירוקים בלבד

כדי לאפשר את התוצאות המקסימליות, חברות רבות העוסקות בניקוי שטיחים, עושות שימוש בחומרי ניקיון הכוללים כימיקליים עוצמתיים.

אמנם התוצאות הן מהירות יותר, אך מדובר גם בחומרים אשר יכולים לעורר תגובות אלרגיות חריפות, רגישויות, פריחות וצריבות בעיניים. צוות טל קלין, עושה שימוש בחומרי ניקוי ירוקים בלבד. מדובר בחומרים המיטיבים עם הסביבה ואשר אינם פוגעים בבריאותם של הסובבים.

מדובר בפרמטר חשוב מאוד בעיקר עבור משפחות עם ילדים, אשר יהיו מעוניינות לוודא שאין כל צורך בהרחקתם של הילדים לפרק זמן ארוך מן הבית.

הסירו דאגה מלבכם. לא צפויה כל בעיה בנושא.

זמינות מלאה

ניקוי שטיחים בחולון בזמינות מלאה לכל פרויקט ובכל היקף.

טל קלין ערוכה לפרויקטים גדולים דוגמת ניקוי מבנים, משרדים ואולמות, ומספקת גם שירות עבור לקוחות פרטיים עבור בתים פרטיים ודירות.

לרשותנו הציוד הטכנולוגי הנדרש למתן התוצאות הטובות ביותר, חומרי ניקוי עוצמתיים וצוות מיומן עם ניסיון עתיר שנים בניקוי שטיחים, ריפודים ואריגים שונים.

השירות שלנו מורכב מ...

ניקוי שטיחים בחולון לשירותך

השירותים שלנו

ניקוי ספות

ניקוי שטיחים בחולון הצעת מחיר

נגן וידאו
התקשר עכשיו