בס"ד

בס"ד

ניקוי ספות שטיחים וריפודים

ניקוי שטיחים בגוש עציון

ניקוי שטיחים בגוש עציון

מלבד היותה רהיט, השטיח היא גם אלמנט של קישוט פנימי. על ידי שילוב של צבע השטיח עם צבע החדר, ניתן ליצור חדר בעל גוונים שונים. עם זאת, אי אפשר להכחיש את זה, השטיח הוא רהיט שלרוב מאכלס אנשים שונים, ממשפחות ועד אורחים. לשם כך יש לנקות את השטיח, מומלץ על ידי חברת ניקוי שטיחים בגוש עציון באופן קבוע כדי להימנע מחיידקים, ולהישאר תמיד נקיים.

ניקוי שטיחים בגוש עציון

יש כמה טיפים לניקוי השטיח, כדלקמן. כמו בניקוי ספה מבד כך גם בשטיח, כתמים שנופלים על השטיח, יש לנקות אותם מיד, כי אם הכתם נשאר יותר מדי זמן, הוא יגרום לכתם להידבק עוד יותר ויהיה קשה לניקוי. לפני שתחליטו להשתמש בחומר ניקוי או בתמיסת ניקוי, עליכם לבדוק את הוראות השימוש של היצרן. אם תשתמשו במוצר בצורה לא נכונה, הוא עלול לגרום נזק לשטיח. מומלץ מאוד לנקות את השטיח מיד כאשר הוא נחשף לנוזלים כגון מזון או שתייה.

ניקוי מהיר יכול לעזור להסיר לכלוך בקלות מכיוון שהנוזלים לא מספיקים לחלחל יותר. זה גם חוסך מהשטיח לכלוך כבד. השתמשו במטלית נקייה כדי להספיג את הנוזל. לחצו ושפשפו ממש על הלכלוך. אין לשפשף עד שהכתם יוצא מכיוון שזה יפיץ את הכתם. אם השטיח עשוי כותנה, תערובת כותנה או פשתן הימנעו מקרצוף לכלוך נקי בעזרת חומר ניקוי בעל אוקטן גבוה. מכיוון שחומר זה יהפוך את הלכלוך למהביל ומלוכלך עוד יותר.

ניקוי שטיחים בגוש עציון
ניקוי שטיחים בגוש עציון

ניקוי שטיחים המלצות על ניקוי מאבק וחיידקים

כדי לנקות את האבק והחיידקים שנדבקים לשטיח, הדרך היעילה היא לעשות ואקום. דרך זו של ניקוי שטיחים יכולה גם להגן על השטיח כדי להישאר עמיד. לכן, עדיף להשקיע במנקה אדים גם אם הוא די יקר. עם זאת, זכרו שמחיר השטיח בבית שלכם יקר בהרבה ממנוע הקיטור. אדים מרימים את כל הלכלוך שיש בתוך השטיח. למעשה, חומרי ניקוי שטיחים המלצות עם שילוב של אדים בתוספת ריסוס כמות קטנה של מי חמצן מסוגלים לשאוב ולנקות כתמים קשים מאוד על האזור הפגוע. יש לרסס מעט מי חמצן על מקום הכתם, ולאחר מכן ללחוץ כלפי מטה עם שואב אדים.

ניקוי שטיחים המלצות
ניקוי שטיחים עם המלצות רבות

דרכים יעילות מאת מפעל לניקוי שטיחים בהתאם לסוג הכתמים והלכלוך

אל דאגה, הטיפים להלן יכולים לעזור לכם לשטוף את השטיח שלכם בקלות, הנה! קדימה, גלו כיצד לנקות שטיח מאבק ולכלוך. לפני השימוש בחומרים או במוצרים לניקוי שטיחים, כדאי להסיר תחילה את כל האבק מהשטיח. איך לנקות בקלות: השתמשו במטאטא נקי או במטלית יבשה לניקוי אבק, לכלוך וכתמים קלים על השטיח. בנוסף למטלית יבשה, אתם יכולים להשתמש במייבש אבק, במברשת בעלת זיפים רכים או בשואב אבק עם קצה זיפים כדי למנוע מהמכונה לפגוע בשטיח, או העדיפו לשלוח למפעל לניקוי שטיחים.

מפעל לניקוי שטיחים
מפעל לניקוי שטיחים

נוזל ניקוי שטיחים מחיר למטר

לאחר ניקוי כל האבק מפני השטיח, ניתן להזמין אצלנו ניקוי ספה ברמת גן או לנקות באופן עצמאי באמצעות נוזל ניקוי שטיחים. אנו מעניקים שירות של ניקוי שטיחים בגוש עציון ובכל רחבי הארץ ודואגים על מנת שתקבלו ניקוי איכותי עם חומר איכותי ותוכלו להיות בטוחים שלא נגרם נזק ארוך טווח לשטיח, אצלנו תוכלו להזמין ניקוי ספות בירושלים וכן שטיחים מבלי לבזבז הרבה כסף! אצלנו תוכלו להזמין שירות של ניקוי שטיחים מחיר למטר הזול ביותר.

החומרים בהם אנו משתמשים לניקוי השטיחים הם חומרי ניקוי עדינים המתאימים לניקוי שטיחים. לפעמים אנו מערבבים את חומר הניקוי במים חמים ומערבבים היטב ליצירת קצף עשיר וניקוי טוב ועמוק יותר. לפעמים אתם מנסים לחסוך כסף ולבסוף אתם מגלים שבסך הכול הפסדתם או לא חסכתם. בזמן שאתם מנסים להעביר ניקוי מקצועי לשטיחים או לספות אתם יכולים לעסוק בדברים חשובים אחרים ולהזמין את חברתנו לניקוי רציני במפעל, במקום לגלות לאחר הייבוש שהשטיח נהרס.

מוטב להשאיר את העבודה בידי המומחים לניקוי שטיחים שעושים זאת בזמן קצר, הנותנים שירות של ניקוי שטיחים מחיר למטר נמוך ואטרקטיבי ולקבל שטיח כמו חדש לביתכם. לא תאמינו שמדובר בשטיח שהכנסתם לניקוי. הזמינו עכשיו ניקוי מקצועי עם הצעת מחיר בלעדית לניקוי שטיח מהיר וקל אצלכם בבית או במפעל. אנו מנקים את כל סוגי השטיחים, גם שטיחים מקיר לקיר, להזמנות חפשו: ניקוי שטיחים בגוש עציון, או ניקוי ספות בגוש עציון.

ניקוי שטיחים מחיר למטר
ניקוי שטיחים מחיר למטר

ניקוי שטיחים בגוש עציון לשירותך

השירותים שלנו

ניקוי ספות

ניקוי שטיחים בגוש עציון הצעת מחיר

נגן וידאו
התקשר עכשיו