ניקוי ספות עור

ניקוי ספות עור

אין כמו ספת עור בבית, יש לה נוכחות עיצובית מרשימה והיא נותנת אופי של ממש לסלון שלכם.

ספת עור היא ספה בעלת מראה יוקרתי. המראה המבריק של העור מעניק לבית נגיעה עיצובית מיוחדת במינה ולכן רבים בוחרים בספות עור. אך כאשר הלכלוך משתלט על הספה אתם מאבדים את אותו מראה מיוחד וזקוקים לניקוי ספות עור אשר יחזיר לספה את אותו מראה בוהק שאתם כל כך אוהבים.

במהלך השימוש כאשר אתם יושבים ומבלים על הספה היא מתלכלכת. אם יש לכם ספת עור בצבע בהיר אתם בוודאי יכולים להבחין בלכלוך המצטבר, אך גם אם יש לכם ספות עור כהות והלכלוך פחות נראה, תהיו בטוחים שהוא שם ולכן צריך לבצע ניקוי ספות עור.

המראה של ספת עור מלוכלכת משפיע על המראה של כל הסלון ושל הבית בלבד. כאשר הבאתם את הספה מחנות הרהיטים יכולתם לאחר חברים ומשפחה בגאווה גדולה על ספת העור, אך עכשיו כאשר יש לה מראה בלוי ומיושן את מתביישים לארח על הספה ומתחילים לחשוב על רכישת ספה חדשה. אך אל תמהרו לעשות זאת, ניקוי ספות עור יכול להחזיר לספה את המראה המקורי שלה.

מה מלכלך את ספות העור

לא ניתן להימנע מהלכלוך. במהלך השימוש בספה היא עלולה להתלכלך ולצבור כתמים שונים, משאריות מזון ומשקאות, הפרשות של בעלי חיים ועד הטושים של הילדים או הפרשות הדיו השחורות מהעיתון. אך גם אם ממש תשמרו על הספה ולא תתנו לאף אחד לאכול על הספה, עדיין אתם לא יכולים לברוח מהלכלוך הנגרם מהזיעה וההפרשות השומניות של הגוף והאבק אשר נדבק.

בסופו של דבר מדובר בבליל של זוהמה וריחות רעים, והכל בתוספת של בקטריות אשר הופכות את הספה שלכם למפגע בריאותי. לא משנה כמה אתם משתדלים לשמור על ניקיון הספה, בסופו של דבר אתם נזקקים לניקוי ספות מקצועי.

לא פשוט לבצע ניקוי ספות עור. מצד אחד יש לכם את הלכלוך השומני והעקשן, אך מצד שני ספות עור הן עדינות ורגישות – לא כל שיטות הניקוי ובטח שלא כל חומר ניקוי מתאים לניקוי ספות עור. לכן ניקוי ספות הוא עבודה למקצוענים של טל קלין. מלבד הניקוי יש להשתמש גם בחומרים השומרים על רכות העור של הספה ומונעים הופעת סדקים אשר גם פוגעים במראה הספה ובהמשך הופכים לקרעים של ממש.

ניקוי ספות עור
Vintage photo created by jcomp – www.freepik.com

ספות עור עלולות לעלות לכם אלפי שקלים ולכן לפני שאתם ממהרים לזרוק את הספה, כדאי שתשקיעו בניקוי ספות עור. אנחנו יכולים להחזיר לספה שלכם את המראה הבוהק ולחסוך לכם את אלפי השקלים של רכישת ספה חדשה.

ניקוי ספות עור מסייע לכם לשמור על הספה לאורך שנים וליהנות ממראה יפה ותחושה נעימה.

ניקוי ספות עור זה טל קלין

מחירן של ספות עור עשוי להגיע שקלים ולכן חשוב להפקיד את המשימה של ניקוי ספות עור בידי צוות מקצועי ומנוסה כמו הצוות של טל קלין. הצוות שלנו יאבחן את סוג העור של הספה על מנת להעניק לה את הניקוי המתאים שלא יגרום נזק לספה ולאחר מכן ייגש למלאכת הניקוי. אם אתם נזקקים לניקוי ספות עור אתם יכולים לסמוך על הצוות המנוסה שלנו. אנו עושים שימוש בציוד מתקדם, חומרי ניקוי מיוחדים אשר נבחרו בקפידה על מנת לבצע ניקוי יסודי,ידידותי לסביבה ושאינו גורם נזק לספת העור שלכם.