בס"ד

בס"ד

ניקוי ספות שטיחים וריפודים

ניקוי ספות לפסח

ניקוי ספות

ניקוי ספה לפסח עם טל קלין

הניחוח של החופש כבר נמצא ממש מעבר לפינה. זהו לא אחר מאשר חג האביב אשר בא עלינו לטובה. בסנכרון מושלם עם הפריחה המשגעת והנופים הישראלים שנצבעים ירוק ובפרחים רבגוניים, פסח מגיע ואיתו הזמן לבלות עם כל המשפחה.

אך רגע לפני שאנחנו אורזים מזוודות ונוסעים למלון, קמפינג או פשוט טיול נפלא של יום אחד, ההתארגנות לחג הפסח מביאה עמה לא מעט מטלות ובראשן ניקיון הבית.

אנחנו מנקים ומקרצפים בשצף קצף, אבל משהו מרגיש חסר! משהו מרגיש כאילו הניקיון, על כל המאמץ הרב, פשוט לא הושלם.

מה שלא אחת מתפספס זה מידת ההשפעה שיש לספה שלנו על הכלל! הספה שנראית דהויה או מוכתמת, היא פריט דומיננטי שמומלץ לשים עליו את הדגש לקראת ניקיון החג הקרב.

ניקוי ספה לפסח עם צוות מיומן

הצוות המקצועי של טל קלין מגיע עד לבית הלקוח, ועורך ניקיון ספות לקראת חג פסח באופן מעמיק ומקצועי. לרשותנו צוותים מיומנים עם ציוד מקצועי ומתקדם וחומרי ניקוי עוצמתיים וידידותיים לסביבה.

גם הכתמים העקשניים ביותר יכולים להיעלם עם פתרונות נכונים המותאמים לסוג הספה.

חשוב לדעת: אם הספה שלכם מבד, יש לטפל בה באופן שונה מאשר ספת עור ולהפך. לרשותנו הכלים כדי לספק את הפתרון היעיל עבור כל סוגי הספות. ניקוי לא נכון באחד מן הריפודים עלול לא רק שלא לנקות את הכתם, אלא אף להוביל לנזקים משמעותיים ובלתי הפיכים לריפוד.

קבלו הצעה משתלמת במיוחד:

למה לבחור בטל קלין לניקוי ספה לפסח?

ניקוי ספה לפסח - הלסתות של האורחים שלכם פשוט יפלו!

תתכוננו להגיד הרבה פעמים “זה לא חדש”. 

בעזרת שיטה מתקדמת הייחודית לצוות של טל קלין, אנו מנקים את ריפוד הספה באופן מוחלט אשר מותיר ספקות באשר לגילה האמיתי של הספה.

לצד ברכת “חג שמח”, אתם תשמעו לא פעם ולא פעמיים “תתחדשו”. זוהי המומחיות שלנו, וכל לקוח מרוצה הוא סיפוק אדיר ועולם ומלואו.

ניקוי ספה לפסח - למען הבריאות שלכם

מטרתו של ניקוי ספות איכותי היא לאפשר לא רק תחושה נעימה ומרעננת, אלא גם לשמור על בריאותם של הנוכחים.

הספה צוברת אינספור לכלוכים, וחלקם הגדול נספג היטב בתוך הריפוד. בין היתר ניתן למצוא את קרדיט האבק אשר מובילה ללא מעט אלרגיות ול”נזילות” מהאף.

מרגישים מצוננים ללא כל סיבה? לפתע משתעלים? ייתכן מאוד שאתם מגיבים למצבורי האבק, ולאחר ניקיון יסודי, תחושו מיד בהבדלים.

ניקוי ספות לפסח הוא דרך נפלאה לקבל את האורחים בצורה חגיגית ומזמינה. התחושה הנעימה שלכם כמארחים לא תתפספס, ואתם תחושו בנוח עם תום הארוחה, כאשר כל בני המשפחה יושבים בסלון, מפטפטים ומעבירים את הזמן בנעימים.

 

ניקוי ספות לפסח לשירותך

Call Now Button
נגן וידאו
ניקוי ספות

חזרו אלי עם המבצע!