בס"ד

בס"ד

ניקוי ספות שטיחים וריפודים

ניקוי ספות בתל אביב

ניקוי ספות

ניקוי ספות בתל אביב בטל קלין

ברוכים הבאים לחברת טל קלין המספקת שירותי ניקוי ספות בתל אביב ובערים נוספות ורבות במרכז הארץ.

אין זה מקרי שהספה שלנו סובלת מלכלוך רב המצטבר, ושאיננו מגיב לשאיבת אבק רגילה או ניקוי אבק קלאסי. במרוצת הזמן, מצטברים על הספה לכלוכים רבים כתוצאה ממזון, לכלוך הקיים על הבגדים והידיים וגם פקטור הזמן שלא מיטיב עם הבד.

בטל קלין אנו  מספקים שירותי ניקוי ספות בתל אביב הן לספות בד בסוגי טקסטיל שונים והן לספות עור המבוססות על סוגי עור משתנים.

לרשותנו הציוד הטכנולוגי הנדרש, הידע המקצועי שיותאם לכל סוג בד, וההכשרות הנדרשות לצורך מתן השירות המקצועי והנקי ביותר.

ניקוי ספות בתל אביב – זמינות מידית

כדי להבטיח תוצאות טובות ולקוחות מרוצים, בטל קלין אנו מקפידים על הציוד החדיש והמתקדם ביותר בתחום ניקוי הספות.

ציוד זה מספק לא רק ניקיון מקסימלי שממש משנה את הצבע של הספה (לא תאמינו עד כמה ההבדלים יהיו מהותיים), אלא גם מאפשר עבודה מהירה ויעילה. לא תצטרכו להמתין זמן ממושך כדי להשיג את התוצאה הרצויה.

החל מן הרגע שבו תזמינו איש מקצוע מטעם טל קלין, המנקים המקצועיים שלנו יהיו כבר בדרך אליכם עם כל הציוד הנדרש.

הספה - המרכז של הבית והמשרד

הספה היא מרכז הנוחיות בכל בית ומשרד. היא מאפשרת לנו להתרווח בסוף יום עבודה, לארח את האנשים האהובים עלינו מכול, ולעובדים במשרד פשוט לנוח מעט בהפסקה או לקחת שיחה חשובה באזור שמשרה רוגע ושלווה.

ספה היא לא רק מרכז של נוחות. היא גם מאפשרת לנו לתת “סיי” עיצובי מרשים. לכן, ספה אשר סובלת מדהייה או שינוי צבע העור יכולה להשפיע באופן מהותי על הניראות הכללית, כמו גם לצבור לכלוכים שאם רק היינו יודעים… ייתכן שלא היינו יושבים.

אל תמהרו להרים ידיים

רבים חושבים שהספה הדהויה היא פשוט סמל לכך שמוטב לרכוש אחת חדשה. אך במקום שתוציאו כמה אלפי שקלים ובמקום שתסתובבו בין מגוון רחב של חנויות רהיטים, דעו שהספה שלכם יכולה לקבל צ’אנס אחד נוסף.

אז אם אתם מחפשים חברת ניקיון איכותית שתספק לכם שירותי ניקוי ספות בתל אביב, המומחים של טל קלין ישמחו לעמוד לשירותכם בזמינות מידית, שירותיות ועם מקסימום תוצאות ויעילות.

לפרטים נוספים התקשרו עוד היום 050-4455975 או השאירו לנו פניה. מומלץ לרשום את סוג השירות בו אתם מעוניינים כדי שנוכל להתאים את המענה המידי ישירות לשירות אותו אתם מחפשים.

ניקוי ספות בתל אביב לשירותך

השירותים שלנו

ניקוי ספות

ניקוי ספות בתל אביב הצעת מחיר

נגן וידאו
התקשר עכשיו