בס"ד

בס"ד

ניקוי ספות שטיחים וריפודים

ניקוי ספות בקרית אונו

ניקוי ספות

ניקוי ספות בקרית אונו עושים בטל קלין

חברת טל קלין שמחה להציע שירותי ניקוי ספות בקרית אונו והסביבה, תוך מתן דגש על מקצועיות, שירותיות ומקסימום תוצאות.

חשבתם שזמנה של הספה שלכם כבר חלף? עצרו. רגע לפני שאתם הולכים להוציא אלפי שקלים על ספה חדשה לבית, פנו למומחים של טל קלין שיבצעו עבודת ניקוי יסודית ומקצועית.

לא תאמינו עד כמה הלכלוכים העקשניים שהצטברו על הספה, מכסים בסך הכל רהיט שנראה כמו חדש. כל מה שצריך, הוא מכשור טכנולוגי עצמתי כמו גם חומרי ניקוי חזקים המותאמים במדויק לכתמים העקשניים.

ניקוי בבית, במשרד ובמקומות ציבוריים

טל קלין מספקת שירותי ניקוי ספות בקרית אונו עבור בתים פרטיים, דירות, משרדים ומרכזים ציבוריים לרבות אולמות, מרכזי תרבות ומבני כנסים.

לרשותנו צוות מקצועי הזמין לכל קריאה במהירות וביעילות.

חשוב לדעת: בחירת חברת ניקוי ספות בקרית אונו צריכה להתבסס על מידת התמחותה בסוג הרהיט. האם מדובר בבד? או שמא בעור? אלו הן שאלות חשובות שנגזרת מהן יכולתה של החברה לספק את הסחורה.

בחירה של חומר ניקוי או מכשור חשמלי שאיננו נכון לניקוי של הספה, עלול לא רק שלא להוביל לתוצאה הרצויה, כי אם להזיק באופן בלתי הפיך.

הניסיון שלנו - התוצאות שלכם

הספה שבבית או במשרד היא לא רק פריט שנוח לשבת עליו ושכיף להתרווח עליו בסוף כל יום עבודה.

הספה שבבית היא גם פריט עיצובי שמקרין את הדקורטיביות שלו על פני כל החדר. ספה שאיננה נראית טוב, בלויה או מלוכלכת עלולה להקרין זאת על פני יתר החדר. בטל קלין נספק עבורכם שירות מקצועי ואדיב שיאפשר לכם ליהנות מן הספה כאילו והיא נקנתה אתמול.

מראה חדיש ומבריק, צבע חיוני ותחושת ניקוי נהדרת.

מתי מומלץ להזמין שירותי ניקוי ספות?

ניקוי ספות מקצועי איננו חייב להתרחש כל שבוע או כל חודש. ניתן לערוך ניקיון תקופתי כל מספר חודשים כדי להבטיח את ניקיונה של הספה ואת תחזוקתה על פני פרק זמן ארוך.

אם חיפשתם אחר חברת ניקוי ספות מקצועית בקרית אונו, בטל קלין אנו מזמינים אתכם רגע לפני שאתם משאירים פניה או יוצרים קשר, להביט בתיק העבודות שלנו ולראות תוצאות שהשאירו רק לקוחות מרוצים.

לפניות וקבלת מידע, השאירו לנו פניה באתר או צרו עמנו קשר טלפוני במספר: 050-4455975.

ניקוי ספות בקרית אונו לשירותך

השירותים שלנו

ניקוי ספות

ניקוי ספות בקרית אונו הצעת מחיר

נגן וידאו
התקשר עכשיו