בס"ד

בס"ד

ניקוי ספות שטיחים וריפודים

ניקוי ספות בירושלים

ניקוי ספות בירושלים

הספות שלו עומדות במרכז הבית, לא רק במשמעות הפיזית אלא הדבר נובע גם ממקומן המרכזי בחיי היום יום שלנו ובחשיבות שלהן. הספות שלנו הן המקום בו המשפחה מבלה יחדיו בשעות הפנאי – אנו יושבים על הספות כאשר אנו צופים בטלוויזיה; אנו מארחים משפחה וחברים ומזמינים אותם לשבת על הספות, או מתרווחים לבד בנינוחות על הספה עם ספר כלבבנו.

הספות הן פרקטיות והן חלק מעיצוב הבית, ולכן נרצה לשמור על הספות שלנו נקיות ויפות. וכאשר הלכלוך והכתמים משתלטים על הספות, אנו זקוקים לשירות של ניקוי ספות בירושלים, שירות אשר יסיר את הכתמים ויחזיר לספות את המראה הנקי והנעים שאליו אנו רגילים.

מדוע צריך ניקוי ספות בירושלים

כאשר אנו עושים שימוש יום יומי בספות שלנו, למרות כל הניסיונות שלנו לשמור על ניקיונן, הן בכל זאת צוברות לכלוך. חשוב לזכור שספות הן אינן כשאר הרהיטים, הן עשויות מבדים וחומרים שונים אשר מספקים לנו נוחות ומגע נעים מצד אחד, אך מהצד השני הם יכולים לספוח אבק ולכלוך ולא פשוט לנקות אותן. אם קצת מיץ או קפה יישפך על הרצפה או השולחן, בקלות תוכלו לנקות בעזרת מטלית לחה. אך כאשר מדובר על הספות שלכם זה הופך לבעיה של ממש. גם אם אתם ממש נזהרים, טיפה קטנה פה וטיפה קטנה שם… ותוך כמה חודשים אתם צריכים ניקוי ספות בירושלים.

וגם אם ממש נזהרתם, בסופו של דבר אי אפשר להימלט מהזיעה והשמנוניות הטבעית המופרשת מגוף  האדם. זה מה שגורם להשחרת הספות בשכבת לכלוך הנדבקת היטב אל סיבי הריפוד והיא קשה מאוד לניקוי. ואם יש לכם חיות מחמד בבית אז גם הן בוודאי תורמות את חלקן.

ניקוי כל סוגי הספות

אמרתם ניקוי ספות בירושלים, אמרתם טל קלין – אצלנו תוכלו לקבל שירות של ניקוי כל סוגי הספות בצורה המקצועית ביותר.

לכל אחד יש טעם שונה ולכן בכל בית נמצא סגנון עיצובי שונה. הסגנון העיצובי של כל בית מתבטא, בין היתר, גם בעיצוב הספות. הספות נבדלות בגודל, צורה, צבע וסוג החומרים מהן הן עשויות. לכל חומר יש את הרגישות שלו ונקודות התורפה שלו. ישנם חומרים אשר יחסית קל לנקות אותם, אחרים מאתגרים במיוחד, ישנן ספות בעלות רגישות לחומרי ניקוי מסוימים וחשוב להיות זהירים.

אנו בטל קלין מבצעים ניקוי ספות בירושלים לכל סוגי הספות – אנו מתאימים לכל ספה את סוג הניקוי המתאים על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר ועל מנת לא לגרום נזק. אצלנו בטל קלין תוכלו לקבל שירות של ניקוי ספות עור, ספות בד וספות מכל הסוגים. אם הספה שלכם נראית מיושנת ומלוכלכת היא בוודאי פוגעת בתחושה ובמראה העיצובי של הבית. אין צורך לפתוח את הכיס ולהוציא הון בחנות הרהיטים. בעזרת ניקוי ספות בירושלים תוכלו לחדש את מראה הספה ולהשיב לספה ולסלון בכלל את המראה המקורי והתחושה שכל כך התגעגעתם אליה.

ספה מלוכלכת – לא רק מפגע אסתטי

ספה מלוכלכת היא לא רק מראה לא אסתטי ולא נעים, מסתבר שהיא יכולה להיות מפגע תברואתי של ממש. ספות מלוכלכות הן גם הסביבה האידאלית לשגשוגה של קרדית הברית, אקרית בגודל מיקרוסקופי אשר גורמת לנו להרבה בעיות – קרדית הבית ניזונה מתאי עור מתים וגללי הקרדיות גורמים לנו לתופעות אלרגיות. הם אינם נראים לעין, אך הם חודרים לאף ולמערכת הנשימה וגורמות לתסמיני אלרגיה אשר יכולים להיות מסוכנים לסובלים ממחלות נשימה כמו אסטמה. ניקוי ספות בירושלים הוא גם צורך בריאותי.

ניקוי ספות בירושלים לשירותך

Call Now Button
נגן וידאו
ניקוי ספות

חזרו אלי עם המבצע!