ניקוי ספות בד

ניקוי ספות בד

הספה שלנו ממלאת מקום מרכזי בחיים שלנו, למרות שלפעמים אנו לוקחים אותה כדבר מובן מאליו. הספה נמצאת בסלון והיא ממלאת תפקיד מרכזי בחיי היום יום שלנו ובשעות הפנאי בעיקר. כאשר אנו מזמינים אורחים לביתנו, הדבר הראשון שאנו עושים זה להזמין אותם לשבת על הספה. אך כאשר אנו עושים שימוש יום יומי בספה שלנו היא מתלכלכת באופן טבעי ואז אנו זקוקים לניקוי ספות בד.

כאשר הספה מתלכלכת היא מאבדת את המראה היפה שאהבנו והיא גורמת לכל הסלון שלנו להיראות מוזנח. זה גורם לנו לתחושה לא נעימה בבית ובטח שלא נרצה להזמין אורחים לשבת על ספות מלוכלכות.

היכולת שלכם לבצע ניקוי ספות בד באמצעים ביתיים היא מוגבלת למדי. תוכלו להשתמש בשואב אבק וכך לשאוב את מרבית האבק ואולי גם פירורי אוכל ופרווה של בעלי חיים (במידה ויש לכם חיות מחמד) אך שואב האבק לבדו אינו מספיק לצורך הסרת כל הלכלוך אשר חודר עמוק אל תוך הסיבים ונדבק. גם תכשירי הניקוי לספות בד אינם מאפשרים לכם לעשות הרבה יותר מניקוי שטחי. אז מה הפתרון לניקוי ספות בד? מה נעשה כאשר הספה איבדה את הברק ויש לנו בבית ספה הנראית מרופטת ובלויה? האם זהו הזמן לקנות ספה חדשה?

ניקוי ספות בד
Background photo created by mrsiraphol – www.freepik.com

כלל וכלל לא. ניתן לבצע ניקוי ספות בד בצורה מקצועית. זה נעשה בעזרת ציוד מיוחד אשר יחזיר לספה שלכם את המראה החדש שאליו אתם מתגעגעים. ניקוי ספות בד חוסך מכם את הצורך לרכוש ספה חדשה. ניקוי ספות בד יאפשר לכם להמשיך ליהנות מהספה שלכם במשך שנים רבות.

מה מלכלך את הספות שלכם?

בשביל להבין את החשיבות הגדולה של ניקוי ספות בד, כדאי שנבין מה מלכלך את הספה. כדאי להבין שאין מדובר אך ורק במראה החיצוני של הספה. הסביבה המזוהמת של הספה יכולה להיות הסביבה המושלמת להתפתחות מחלות ולכן חשוב לבצע ניקוי ספות בד בצורה יסודית. יש לעשות זאת באופן תקופתי, פעם או פעמיים בשנה בהתאם לרמת הלכלוך.

הספות בבתים מתלכלכות מטושים וצבעים של הילדים, העטים של המבוגרים ואפילו מהפרשות דיו שחורות מהעיתונים. אלו יכולים לגרום לכתמים קשים להסרה. בנוסף כאשר אנו מארחים אנשים ומצעים להם כיבוד, הספה בקלות יכולה להתלכלך בשאריות אוכל ושתייה. כמו למשל פירורים מהעוגה, קפה, יין אדום או כתמים של פרות. אלו יכולים להיות לכלוכים דביקים וגם לגרום לכתמים על ספת הבד שלכם. אך זה עוד לא הכול! גם אם תעשו את כל המאמצים לשמור על ספות בד נקיות, לא ניתן להימנע מהאבק הנישא באוויר והפרשות שומניות של הגוף. לאורך זמן הספה שלכם מתלכלכת במשקעים שקשה מאוד להסיר אותם. במקרים אלו יש צורך לפנות אל המומחים לניקוי ספות בד, אל המומחים של טל קלין.

הלכלוך המצטבר על הספות שלכם גורם לפגיעה במראה הספה ואף לריחות רעים. אך שימו לב שישנם גם דברים שאינכם רואים! ספות בד מלוכלכות הן הסביבה המושלמת עבור הבקטריות המתרבות בהן ועבור האקריות הגורמות לאלרגיות. אינכם יכולים לראות אותם ואינכם מבינים מדוע בני המשפחה סובלים ממחלות ותופעות אלרגיות.

ניקוי ספות בד מקצועי

ניקוי ספות בד מתבצע בעזרת ציוד אשר מחדיר את חומרי הניקוי בעצמה אל תוך סיבי הבד ושוטף מהם גם את הלכלוך העקשן ביותר. במקביל מופעל כוח שאיבה חזק אשר יונק את כל הנוזלים והלכלוך שיוצא איתם. בסוף התהליך אתם מקבלים ספות נקיות וכמובן שגם יבשות.