בס"ד

בס"ד

ניקוי ספות שטיחים וריפודים

ניקוי ספות בגוש עציון

ניקוי ספות בגוש עציון

ניתן לרכוש היום ספות בחנויות המקוונת, או בכל החנויות הישירות או אצל משווקים מורשים. לאחר הרכישה הספה היא נוחה להפליא וגם נקייה. אבל עם הזמן ההתלהבות יורדת והכתמים נשארים. בתחילה מנסים לנקות במגבונים, אבל מה עושים בהמשך כשזה כבר לא מועיל? רצוי לפנות לחברת ניקוי ספות בגוש עציון. ובינתיים, מומלץ לאוורר את החדר לצורך תחזוקה מיטבית וארוכת טווח של הספה.

ניקוי ספות בגוש עציון

קניתם ספות מיוחדות דו מושביות על מנת להעניק סגנון ייחודי לסלון שלכם. בחרתם זמן רב בין צבעים וסגנונות שונים. בחרתם בעיצוב פשוט ונוח ובמושב עבה ורך, משענות יד מרופדות וכריות גב רכות ויציבות. הספה היא רהיט מאוד חשוב. עליה מארחים חברים ומשפחה, עליה מתיישבים כשרוצים להירגע, לקרוא ספר, או לחטוף תנומה מהירה, אתם מבלים הרבה זמן על הספה, לכן בחירת ספה חדשה היא החלטה חשובה.

כיום ניתן למצוא ספות בד בסגנונות שונים ובמבחר רחב. תוכלו למצוא ספה לכל צורך וסגנון, מעיצוב מסורתי וקלאסי ועד עכשווי ומודרני. אבל חשוב מאוד גם לחשוב על ניקיון הספה…

ניקוי ספות בגוש עציון
ניקוי ספות בגוש עציון? אצלנו תוכלו להזמין!

ניקוי ספות בזול

הניקיון הטוב ביותר שתוכלו לעשות לספה הביתית לא יכול לדמות ניקוי ספות בזול באמצעות אנשי מקצוע שמשקיעים במכשור ובחומרים על מנת לנקות ולהגן על עור הספה מפני יובש וסדקים, ניקיון שעמיד במיוחד בפני לכלוך, עם מרקם מיוחד לכתמי לכלוך קשים.

באמצעות החומרים ניתן להעניק טיפול לספות, ניקוי ספות עור, ניקוי ספות בזול והגנה על כורסאות עור, ריפודי עור ועוד, ולשחזר את הטון והרכות של אחרי הקנייה. ליהנות מכמה דקות של מנוחה על הספה הוא תענוג, אבל התענוג יהיה חזק יותר אם הספה תהייה תמיד נקייה וריחנית. אם תתמידו בניקוי ספות בד תמיד יהיה לכם בית מושלם. לכל סוג של ספה אנו מציעים לכם פתרון מושלם.

ניקוי ספות בזול
ניקוי ספות בזול? רק אצלנו!

בשביל ההיגיינה וניקיון הבית – ניקוי ספות במבצע

מעבר לניקוי ספות בגוש עציון שתוכלו לעשות אצלנו, שימו לב להוראות השימור הבאות: חיטוי ושאיבת אבק מהספה מדי יום חיוני לרווחת הבית, הרחקת אבק ועודף לכלוך היא גם תרופה למערכת הנשימה, להשלמת הפעולה הביאו אלינו לניקוי ספות במבצע. בין משימות הניקיון בבית בהחלט יש כמה דברים שהם יותר קשים מהאחרים, למשל ניקוי שטיחים וספות. אלו למעשה מהרהיטים העדינים ביותר ודורשים תשומת לב רבה בבחירת המוצרים והכלים הנכונים לנקות אותם.

השיטות היעילות, טבעיות ואחרות, שונות ויש לבחור אותן בזהירות בהתבסס על העור וסוג הלכלוך או הכתם עליו. אם יש לכם ספה מעור, ניקוי העור, בין אם זה של בגדים, נעליים, תיקים או אביזרי ריהוט כגון הספה, הוא פעולה עדינה. למעשה, הוא דורש שימוש בכלים שאינם שוחקים, מכיוון שנדרשת פעולה קטנה מאוד כדי לשרוט את הספה או לפגוע במשטח שלה. ספת העור היא ללא ספק רהיט משובח ואלגנטי. אבל צריך לדעת איך לנקות את ספת העור מבלי לקלקל.

ניקוי ספות במבצע
אצלנו אפשר להזמין ניקוי ספות במבצע

אם בכל זאת תרצו לעשו זאת לבד, הבאנו לכם את כל הטריקים של ניקוי ספות מומלץ?

אל תדאגו! לפניכם מדריך קטן כיצד לניקוי ספות מומלץ – בשיטות טבעיות ולא טבעיות – מבלי לפגוע בה. כל הטיפים כיצד לנקות את ספת העור שלכם.

  • חשוב לנקות ולטפל נכון בספה ועם מוצרים לא אגרסיביים מדי.
  • זכרו תמיד להשתמש במטליות רכות ומוצרים המתאימים לעור העדין ביותר, לעולם אל תשתמש בחומרים שוחקים שיכולים להרוס את פני השטח.
  • השלב הראשון כולל ניקוי עמוק בעזרת שואב אבק, נסו להסיר אפילו פירורים ולכלוך שמתיישבים בתפרים.
  • לאחר מכן, נגבו עם ספוג וחומרים טבעיים, כדי לא לגרום לעור לאבד את הברק שלו.
  • אתם יכולים גם להשתמש בכדורי צמר גפן עם ניקוי פנים עדין ולאחר מכן לשטוף הכל בעזרת ספוג רטוב במים חמים.

עדיין יש לכם סיוט לנקות את הספה? תמיד תוכלו לפנות אלינו וליהנות מאותן דקות הרגיעה המיוחלות. אנו מבצעים שירותי ניקוי ספות בכל גודל לכל חדר וחלל בקשו הצעת מחיר עבור ניקוי ספות בגוש עציון או בכל רחבי הארץ.

ניקוי ספות מומלץ
מפעל ניקוי ספות מומלץ, זה אנחנו!

ניקוי ספות בגוש עציון לשירותך

השירותים שלנו

ניקוי ספות

ניקוי ספות בגוש עציון הצעת מחיר

נגן וידאו
התקשר עכשיו