בס"ד

בס"ד

ניקוי ספות שטיחים וריפודים

ניקוי ספה בד

ניקוי ספה בד

כאשר מדובר על ניקוי ספה בד סינטטי, לעיתים עולה השאלה האם יש אפשרות לשימוש בחומר ניקוי סלון דוחה כתמים, התשובה היא פשוטה – תמיד ניתן להשתמש בחומר ניקוי סלון דוחה כתמים, גם כאשר מדובר על ניקוי ספה בד רחיץ, ואפילו כאשר מדובר על ניקוי ספה בד סינטטי. כמובן שבכל מקרה נרצה להינות מסלון נקי, שמרגיש כמו חדש.

ניקוי ספה בד

ניקוי ספה בד סינטטי מול ניקוי ספה בד רחיץ

טל קלין, שירות ניקוי ספות – ניקוי ספות, בין אם מדובר בניקוי ספה בד רחיץ או לאו, דורש מיומנות, ניסיון וכמובן שימוש בציוד מתאים ובחומרים שיבצעו את הניקוי ברמה הגבוהה ביותר, ועם זאת ישמרו על איכות הבד. חשוב, כמובן, לזהות את סוג הכתם ואת מקור הכתם.

כתמים כדוגמת כתמי שמן, שנוצרים לרוב על ידי מזון שנשפך על הספה, או על ידי מגע בספה עם ידיים לא נקיות, יצטרכו טיפול שונה מכתם שנשאר על הספה על ידי בעל חיים – חתול שהקיא כדור פרווה, או כלב שהביא עימו מתנות מבחוץ. כל כתם והסיפור שלו, ועבור כל סוג כתם דרך הטיפול עשויה להשתנות.

בכל מקרה יש לגשת לטיפול בספה בצורה שונה, ולהשתמש בשיטות שונות וחומרים שונים, עבור כתמים קשים יותר ייתכן שיהיה צורך בשימוש בחומרים שונים, או אפילו בשילוב של חומרים ושיטות שונות על מנת להפטר מהכתם ולהחזיר עטרה ליושנה.

ניקוי ספה בד סינטטי

בכל הנוגע אל ניקוי סלון מבד, יש צורך להבחין בסוג הריפוד ובסוג הבד. בדים שונים זקוקים לטיפול שונה, ישנם בדי ריפוד שניתן להשתמש במים על מנת לנקות אותם, ישנם כאלו שמיועדים לשאיבה בלבד, וישנם כאלו שזקוקים לחומרי ניקוי מיוחדים על מנת שלא להרוס את המרקם הטבעי (או הסינטטי) של הבד.

חשוב להבין ולדעת באיזה בד השתמשו לריפוד הספה. ניקוי ספה מבד הוא תהליך שמתחיל בהכרת סוג הבד, האם מדובר בתהליך ניקוי ספה בד סינטטי או ניקוי ספה בד רחיץ, ורק לאחר מכן ניגשים לטיפול עצמו.

ניקוי ספה בד רחיץ

ניקוי סלון בד דוחה כתמים

חברת טל קלין, המתעסקת בניקוי ספות וסלונים כבר שנים, מציעה תהליך ניקוי סלון בד דוחה כתמים, תוך שימוש בחומרים השומרים על איכות הבד ואף משחזרים את הבד ומשיבים אותו לקדמותו. אלו חומרים אשר נבדקו ונוסו כבר מספר רב של פעמים, ומתאימים למגוון רחב של סוגי בד. הניסיון, כמובן, עושה את ההבדל, ומסייע פעמים רבות בזיהוי סוג הבד והחומרים המאימים לו, על מנת להעניק את הטיפול המושלם עבור הסלון שלך.

לעיתים ניתן, כמובן, לבצע את הניקוי לבד, אבל לרוב נעדיף, בעיקר כדי לשמור על השקט הנפשי שלנו, ולהבטיח טיפול מקצועי ומיומן, לפנות לאיש מקצוע שמכיר את השיטות השונות ויודע לזהות את דרך הטיפול והחומרים המתאימים לסוג הסלון ולסוג הבד הקיים אצלנו. לבצע את התהליך לבד עשוי להיות תהליך ארוך, מורכב ואף יקר מאד (חומרים המיועדים עבור ניקוי סלון בד סינטטי הם לרוב חומרים מאד ספציפיים ויקרים, כמו גם חומרים המשמשים עבור ניקוי סלון בד רחיץ).

ניקוי סלון בד דוחה כתמים
ניקוי סלון בד דוחה כתמים

תמיד קיים הסיכוי לטעות ולפגוע בספה, במיוחד כאשר קיים מגוון כל כך רחב של חומרים ושיטות ניקוי. לכן, כדאי לכל הפחות להיוועץ במומחה לפני שניגשים לנקות את הסלון. ולקבל חוות דעת מקצועית והכוונה, ולו רק כדי למנוע טעויות שאנחנו עשויים לבצע. כמו כן, תמיד כדאי לשמוע מה יש לבעל מקצוע לאמר, לרוב בעלי מקצוע מכירים שיטות חדשניות יותר וחומרים איכותיים יותר.

לסיכום

ניקוי ספה בד סינטטי, ניקוי ספה בד רחיץ או בכל מקרה אם נרצה להבטיח ניקוי סלון בד דוחה כתמים, הדבר ידרוש מאמץ משמעותי – לבדוק מהו סוג הסלון, לבדוק מהו סוג הבד, להבחין אילו חומרים ניתנים לשימוש על סוג הסלון והבד שלנו, מה שמתאים עבור ניקוי סלון בד רחיץ לא יתאים עבור ניקוי סלון בד סינטטי.

לאחר מכן לבצע את תהליך ניקוי הסלון, שהוא לרוב תהליך שכולל מספר שלבים, אשר ללא הניסיון והידע המתאימים יכול להיות ארוך וקשה.עדיף לתת למי שיודע לעשות את מה שהוא יודע, ולפנות את זמננו היקר לדברים שאנחנו נהנים מהם יותר.

בסופו של יום, המטרה היא שהסלון יהיה נקי ונעים לשהות בו, לפעמים עדיף לפנות לעזרת מומחים ולא לנסות לטפל בניקוי הספה לבד, בעיקר כי הדבר מצריך חומרים מיוחדים וידע בשיטות השונות, כאן היתרון של בעל מקצוע הוא משמעותי מאד.

ניקוי ספה בד לשירותך

Call Now Buttonהתקשר עכשיו
נגן וידאו