בס"ד

בס"ד

ניקוי ספות שטיחים וריפודים

ניקוי דקים

ניקוי דק ע"י המומחים של טל קלין

תחזוקה שוטפת של הדק מאריכה את ימיו משמעותית ושומרת על העץ. ניקוי דק דורש חברה המתמחה בתחום כדי להימנע מנזקים בלתי הפיכים.

חידוש הדק מורכב מניקוי יסודי של הדק ושימונו על מנת להעניק לו מראה חדש וזוהר. הניקוי מתבצע על ידי הצוות המקצועי המתמחה שלנו בניקוי הדק. לפני תחילת העבודה יש להכין את כל חומרי הניקוי והחידוש הדרושים לדק. חשוב להתאים את סוג החומר לסוג הדק.

שלבי ניקוי דקים:

  • פינוי כל החפצים מהדק.
  • ניקוי שכבת האבק העליונה בלחץ מים.
  • ניקוי הדק בעזרת חומרים שמתאימים לסוג הדק שאותו ומריחת חומרי שמירה על הדק.
  • אנו מלטשים את הדק היטב ומעניקים לו מראה נקי ומבריק.
  • השלב האחרון והסופי אנחנו נותנים לדק שימון הנותן לו מראה חדש ששומר על הדק מפני נזקי השמש, הגשם,ומפני לכלוך וכתמים קשיים.

יש לכם דק? פנו עוד היום אלינו והצוות המקצועי שלנו ייעניק לו טיפול ונחדש לכם אותו.

הצוות שלנו

כדי להבטיח ניקוי דקים מקצועי ויסודי, טל קלין שמה דגש על הכשרות והשתלמויות תקופתיות לצוותי העובדים. מטרתנו היא לוודא כי כל לקוח ולקוחה, ייהנו מתודעת שירות גבוהה, עבודה יסודית ומקצועית ותוצאות לא פחות ממושלמות.

אין זה מקרי שלקוחותינו לניקוי דק, ניקוי ספות, שטיחים ומכלול השירות הנוספים שלנו, הם לרוב לקוחות קבועים ששמחים להזמין את השירות פעם אחר פעם.

המכשור שלנו

טל קלין עושה שימוש במכשור הטכנולוגי המתקדם בישראל. ניקוי דק אמנם תהליך פשוט, אך כל טעות ולו הקטנה ביותר, עלולה להוביל לנזקים בלתי הפיכים.

על כן, אנו שמים דגש על מכשור מתקדם המותאם באופן ייחודי לניקוי דקים.

החומרים שלנו

כדי להשיג את התוצאות המיטביות לא חייבים לפגוע באיכות הסביבה או לעשות שימוש בחומרי ניקוי שעלולים להתגלות כגורמי אלרגיה לנוכחים.

טל קלין עושה שימוש רק בחומרי ניקוי ירוקים השומרים על הסביבה. דעו: חומרי ניקוי ירוקים לא פחותים בעוצמתם ויכולתם מאשר אלו אשר משתמשים בכימיקלים מסוכנים.

לקבלת פרטים נוספים השאירו לנו פניה באתר או צרו עמנו קשר טלפוני.

השירותים שלנו

ניקוי ספות

ניקוי דקים הצעת מחיר

נגן וידאו
התקשר עכשיו