בס"ד

בס"ד

ניקוי ספות שטיחים וריפודים

איך לנקות מזרון

איך לנקות מזרון

צריך להודות בזה – אין תחושה נעימה כמו לעלות בלילה לישון על מזרון נקי. אבל המזרון שלנו נוטה להתלכלך, אז איך מנקים כתם ממזרון שמסרב לרדת? ואם יש ילדים או בעלי חיים בבית, לרוב גם כדאי לבחון איך מנקים פיפי על מזרון. חברת טל קלין, המציעה שירותי ניקוי מזרון בירושלים ובפריסה ארצית, מציעה טיפים לניקוי מזרון זוגי בירושלים. המומחים שלנו עונים על השאלה – איך לנקות מזרון.

איך לנקות מזרון
איך לנקות מזרון

באופן מפתיע, יש לא מעט דרכים לנקות את המזרון שלכם באופן עצמאי עם חומרים שכבר יש בביתכם, אולם חשוב קודם כל להדגיש 2 דגשים חשובים:

  1. יש לנקות את הכתם כמה שיותר מהר – אם לא תפעלו במהירות, הכתם ייספג בריפוד המזרן ותצטרכו להזמין שירות מקצועי של ניקוי מזרונים. כמובן שנשמח לסייע לכם, אבל רציתם לנקות לבד.
  2. בדקו קודם כל את השיטה המומלצת על אזור קטן ונסתר במזרן שלכם לפני שתנסו אותה על הכתם עצמו – לעיתים, ובהתאם לסוג המזרן שלכם, השיטה עלולה לגרום ליותר נזק מתועלת, לכן אל תיקחו סיכונים וודאו שהטיפ הספציפי אכן מתאים לכם.

בשונה מניקוי הריפודים או ניקוי שטיחים , המזרן בדרך כלל הוא עבה ובעל מספר שכבות של ספוג או בד. מפאת מבנהו, כתמים, שתן, שתייה שנשפכה עליו או אפילו כתמים של זיעה במהלך לילות הקיץ החמים – כל אלה “נשמרים” בין שכבות המזרן, וניקוי יסודי שלו יכלול שאיבה החוצה של אותם לכלוכים, מבין השכבות.

הדרך היחידה להבטיח שלכלוכים לא יגיעו לשכבות התחתונות של המזרן שלכם ויילכד שם, היא לנקות את הכתמים מייד עם היווצרותם. שיטת ניקוי המזרן דומה לרוב לשיטות הניקוי של מגוון הריפודים בבית עם כמה דברים שיחודיים לניקוי מזרנים בלבד.

איך לנקות מזרון – איך מנקים כתם ממזרון שלא יורד בקלות

איך מנקים כתם ממזרון
איך מנקים כתם ממזרון

תמיד נשמח לתת לכם עצות כיצד לשמור על המזרנים שלכם לאורך זמן לאחר תהליך הניקוי שנעשה למזרן שלכם. יש לנו המלצות רבות לתת לכם על ניקוי מזרונים, אולם החשובות שבהן נמצאות כאן לפניכם:

  • רבים מנסים לנקות את המזרן יחד עם המצעים כשנשפך עליהם דבר מה. אולם מומלץ מיד להסיר את המצעים ולהכניס אותם לכביסה, ואילו את המזרן לנקות בלעדיהם וכמה שיותר מהר.
  • לפני שמתחילים לנקות, חשוב לשאוב את המזרן כדי לא לשפשף עליו לכלוך שכבר היה קיים עליו. לפעמים, ובהתאם לשיטת הניקוי, כדאי לשאוב גם לאחר מכן.
  • סודה לשתייה יכולה להסיר כמעט כל כתם – כל עוד פועלים מהר על כתם טרי.
  • הדרך הטובה ביותר לשמור על מזרן נקי היא בעזרת מגן מזרן ששמים מתחת למצעים.

לגבי ניקוי כתמים עקשניים, כמו כתמי דם, ערבבו מים קרים עם 2 כפיות מלח, טבלו מטלית בתערובת שיצרתם והספיגו אותה בעזרת המטלית באזור הכתם. ייבשו את האזור עם מגבת נייר שתעזור גם לספוג את הכתם, ולאחר מכן טבלו מטלית חדשה במים קרים נקיים ונקו את שאריות הכתם – ספגו את הרטיבות שנותרה עם מגבת נייר עד שהאזור יתייבש.

תשמחו לשמוע שאנחנו מנקים כל סוג של מזרון, אפילו אם מדובר במקרה של ניקוי מזרון רשת או במקרה של ניקוי מזרון מתנפח. ברשותנו ניסיון שנים רבות בניקוי כל סוגי המזרונים, ועד היום עוד לא ראינו כתם אחד שלא הצלחנו לנקות ממזרן. כמו כן, אנחנו גם מציעים שירותים נוספים, כגון ניקוי שטיחים ושאר שירותי ניקיון.

אנו מייעדים את חומרי הניקוי שלנו עבור ניקוי מזרוני ספוג על פי הוראות היצרן שלהם באופן פרטני, ונבצע גם ניקוי מזרון ענק במיוחד לעומקו, כך שלא ייוותרו בו שאריות של לכלוך שנספגו למרכז הריפוד. אנו מתייחסים לתהליך הניקוי כמו אל תהליך של ניקוי ספות, שהוא תהליך דומה כאשר מדובר בספה מבד.

איך מנקים פיפי על מזרון

איך מנקים פיפי על מזרון
איך מנקים פיפי על מזרון

כל אחד מאיתנו נתקל בשאלה של איך לנקות פיפי מספה לפחות פעם אחת בחיים. בין אם מדובר בשתן של חיית מחמד (חתול, למשל) או בילד ש”ברח לו” במיטה, צוות טל קלין כאן לשירותכם. נשמח לסייע במענה על שאלות, ובמידת הצורך גם לבוא אליכם לבצע ניקוי מזרון מקצועי אצלכם בבית.

הדבר הראשון שאתם צריכים לדעת במקרה של ניקוי פיפי ממזרון – בין אם מדובר בשתן של תינוק או בשתן של חתול או כלב – זה שיש לנקות את הכתמים באופן מידי משום שהריח של השתן ישתלט על ביתכם תוך זמן קצר. לפניכם מדריך פשוט ויעיל שיעזור לכם להבין איך מסירים כתם פיפי:

ספגו את ריפוד הספה בעזרת מפית יבשה, מגבון, מגבת או עיתון כך שהשלולית תיספג באופן מלא. קחו ספוג לשטיפת כלים, הרטיבו אותו במים וסבנו את הספוג עם סבון מוצק. שפשפו היטב את כתמי השתן ולאחר מכן שטפו את קצף הסבון מהספה באצמעות מים פושרים.

בנוסף, מומלץ להשתמש בתמיסת חומץ לאחר הניקוי עם סבון הקשיח כדי שלא יישאר בריפוד ריח לא נעים. הוסיפו כ-2 כפות חומץ לליטר מים, הספיגו מטלית בתמיסה שנוצרה ונקו בעזרתה את הכתם.

ניקוי מזרון ירושלים – ניקוי מזרן זוגי בירושלים עם המלצות

ניקוי מזרון ירושלים
ניקוי מזרון ירושלים

חברת טל קלין מספקת שירותי ניקיון היקפיים בכל הארץ, נשמח לעמוד לשירותכם עבור כל צרכי הניקיון שלכם. השטיח זקוק לריענון? אין בעיה, המזרן כבר נראה עייף ומלוכלך? קטן עלינו! הספה זקוקה לקרצוף? אנחנו מציעים ניקוי לספות מבד וגם ניקוי ספת עור, והכל במחירים משתלמים.

שירות ניקוי המזרונים שלנו מציע יתרון משמעותי בך שהוא מבוצע אצלכם בבית. אתם לא צריכים לקחת את המזרן לשום מקום, רק מומלץ לפנות מעט את האזור שבו הוא נמצא. העובדים שלנו יגיעו ויביאו איתם את כל הציוד, המכשור ותכשירים הניקיון הדרושים על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

בעזרת המכשור היחודי שלנו בתחום זה אפשר להגיע ממש עד לשכבות הפנימיות שבמרכז המזרן, לשאוב את כל חלקיקי האבק והלכלוך, לאוורר את השכבות ולחדש את המזרן. את התוצאה תרגישו בתחושת הרעננות והניקיון שלאחר מכן.

 

איך לנקות מזרון לשירותך

Call Now Buttonהתקשר עכשיו
נגן וידאו