בס"ד

בס"ד

ניקוי ספות שטיחים וריפודים

איך לנקות דק

איך לנקות דק

איך לנקות דק מבלי לפגוע בו? כאשר חושבים איך לנקות דקים תחילה יש להבין באיזה סוג של דק מדובר. חשוב לדעת איך מנקים דקים מהסוג שיש לך! מידע על איך מנקים דק באופן יסודי כך שיבריק ויראה כחדש

איך לנקות דק

איך לנקות דק
איך לנקות דקים

איך לנקות ספה שונה מניקוי של דק – דקים הם דבר יפה ונחשב שמושך את העין לכל מי שבסביבתו. אין ספק שזהו אחד הדברים העיצוביים האהובים ביותר וגורף לא פעם מחמאות ומשרה תחושת חמימות ויוקרה יחד. לפני שניגשים לתהליך של איך לנקות דק יש לדעת את הסוג הרלוונטי לך. לרוב דקים יהיו עשויים עץ טבעי של אלון, אורן או ארז, איפאה, אירוקו, ולפעמים נפגוש את סוג הטיק או קומארו. לצד סוגי אלו מהעץ המלא נמצאמראה של דק שלמעשה היינו סינטטי ולרוב מורכב מתערובת של נסורת ופולימרים דוגמת PVC.

איך לנקות דקים דק סינטטי

איך לנקות דק סינטטי שונה מהתשובה לשאלה איך מנקים דק מעץ מלא, שני סוגי הדקים נוטים להתלכלך וכל אחד סופג מפגעים שונים ונוטה לכתמים מסוגים שונים. במידה ויש כתם כדאי לנקות אותו בסמוך לזמן בו פגע במשטח, במצב זה יש פחות סיכוי כי ישתרש בדק ויחלחל פנימה מה שיקשה על הניקוי. את הדק מומלץ לנקות עם מטאטא, איך לנקות דקים עם מטאטא? בעדינות. במידה וטרם הזמנתם חברה מקצועית לנקות ולחדש את הדק שלך, השתמש בסבון עדין ומים פושרים אם צריך. במידה ויש כתמים שמסרבים להיעלם נסו בקרצוף עדין עם מברשת רכה ובמידה ועדיין אין הבדל פנו אלינו לייעוץ.

איך מנקים דקים לפי סוג הכתם:

איך מנקים דקים
איך מנקים דק

איך מנקים דק עם כתם שמן – בכל סוג של כתם חשוב לטפל במהירות אך בכל הקשור בכתמי שמן בפרט. נסו לטפטף נוזל לשטיפת כלים ישירות על הכתם, ושטפו אותו לאחר כדקה עם מים חמים. באם אין שינוי ובלית ברירה נסו לשייף מעט י את הכתם העיקש ונסו לא לחרוג ממיקומו ולבצע פעולה זו באופן ממוקד ככול שניתן.

איך לנקות דק עם כתם של עובש  – במצב זה מומלץ להתקשר עם איש מקצוע על מנת לא ליצור נזק לדק שלך. לרוב במחסור של חומר ייעודי לכך ניתן עם אקונומיקה בזהירות ובעדינות רבה להוריד כתמים מסוג זה מדקים סינטטיים. במידה ויש שריטות כמו גם שפשופים על סוג חומר זה לרוב אם תחכו בסבלנות הם ייעלמו תוך כמה חודשים גם בלי שתעשו שום דבר בעניין זה. האקונומיקה (מעט ממנה) תוכל גם לעזור בזירוז העלמת השריטות והשפשופים.

איך לנקות דק עם כתמי מים – בדומה לשריטות גם כתמים על בסיס מים יעלמו עם הזמן בעצם. במידה ולא ומדובר על כתם עמוק, השתמשו בחומרים שמכילים חומצה אקסולית. חומצה מסוג זה מסירה גם כתמים שנוצרו בעקבות מפגעים של החלדה. במידה ואתם משתמשים בחומצה זו חכו רבע שעה לאחר שטפטפתם את החומר ושטפו בעדינות. מומלץ בכל הקשור לתהליכי ניקוי מעמיקים יותר לפנות אל חברת ניקוי דקים מקצועית מטעמי בטיחות ועל מנת לקבל תוצאות טובות. כמו בכל ניקוי, נסו תחילה על שטח קטן ורק לאחר שלא נגרם נשק השתמשו בחומר על שטחים גדולים יותר.

איך מנקים דק עץ

איך לנקות דקים
איך לנקות דק

ניקוי דקים – בדומה למידע הנ”ל כאשר מדובר בכתמים קלים ופשוטים יחסית ניתן לנסות להוריד בעזרת מים ומעט אקונומיקה בריכוז נמוך. כאשר אתם מנקים את הדק בצורה שוטפת יש להשתמש במעט מים, ניתן סמרטוט לח ותו לא. לשאלה החוזרת על עצמה בכל הקשור אל איך לנקות דק ומה התדירות המוצרכת על מנת לתחזק ולשמור עליו תקבע על-פי סוג העץ: דקים מעץ קשה כמו טיק זקוק לפחות תחזוק ושימור מעץ רך כגון אורן הדורש יותר תחזוקה וניקוי שוטף. במידה ואתם רוצים לחדש את הדק ניתן לשלב עבודת שפשוף עם מכונה ייעודית לכך, הורדת השכבה העליונה, כמו גם צביעה מחדש.

אנו בטל קלין מספקים שירותי ניקיון ספות, איך לנקות שטיח , ניקוי מבנים ומתמחים בכל הקשור אל חידוש דקים מעץ כמו גם דקים סינטטיים. אנו עובדים בפריסה ארצית ותוכלו לפנות אלינו בכל שלב על מנת לקבל שירות יעיל ומהיר

איך לנקות דק | איך לנקות דקים | איך מנקים דקים | איך מנקים דק | איך מנקים דק עץ

איך לנקות דק לשירותך

Call Now Button
נגן וידאו
ניקוי ספות

חזרו אלי עם המבצע!