בס"ד

בס"ד

ניקוי ספות שטיחים וריפודים

ניקוי מושבי רכב

ניקוי ריפודים לרכב

מושבי הרכב שלנו מיום ליום מתלכלכים, מוכתמים וצוברים אבק בדיוק כמו בכל מקום בבית שלכם.
אנו מבלים יותר ויותר שעות בתוך הרכבים שלנו ונושמים את האבק הנצבר במושבי הרכב, לכן חשוב מעת לעת לבצע ניקוי מקצועי של המושבים. האבק והכתמים גורמים לרכב להיראות ישן ומשרים חוסר נעימות לשהות ברכב. לכן אנחנו מציעים לכם ניקוי מושבי רכב מקצועי לשאיבת האבק והוצאת הכתמים הקשיים ביותר לתחושה נינוחה ורגועה יותר בזמן הנסיעה.

ריח של חדש!

לא אחת, התחושה שלנו שהרכב מיושן ובלוי, מגיעה מן הפנים ולאו דווקא מן החוץ. אך בעוד שמרביתנו יודעים איך לטפח את הרכב היטב מבחוץ, הרי שהטיפול בריפוד מבפנים יכול להיות קשה ומאתגר.

אתם מנקים ומנקים ולא מגיעים לתוצאות? ניקוי ריפודים לרכב עם טל קלין יאפשר לכם ליהנות ממקסימום תוצאות, תחושה של חדש וריח מרענן.

חווית הנסיעה שלכם מעולם לא הייתה כל כך נקייה ונעימה 🙂

הצוות שלנו

טל קלין חרטה על דגלה להעניק שירות לקוחות העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

צוות העובדים שלנו עובר הכשרות תקופתיות והשתלמויות וזאת כדי להבטיח את המיומנות המקסימלית לניקוי ריפודים לרכב עם חתירה לתוצאות לא פחות ממושלמות.

לרשותנו צוותים עם תודעת שירות גבוהה, ניסיון רב שנים בציוד מתקדם ויכולת להגיב ולהתגבר על כל לכלוך עקשן ככל שיהיה.

המכשור שלנו

טל קלין עושה שימוש במכשור המתקדם בישראל. אנו נוהגים לעדכן ולהתעדכן במכשור את יספק את התוצאות המקסימליות.

בעזרת טכנולוגיה המזריקה את חומר הניקוי ושואבת בעוצמה רבה את הלכלוך, אנו מצליחים להתמודד עם כל כתם ולכלוך במהירות וביעילות.

החומרים שלנו

ניקוי ריפודים לרכב לא חייב להתבצע בצורה שמזיקה לסביבה. בטל קלין אנו משתמשים בחומרי ניקוי ירוקים ועוצמתיים אשר מקנים את התוצאות הרצויות וזאת מבלי לפגוע באיכות הסביבה.

אנו נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם שירות ניקוי מושבים וריפודים לרכב שיותיר אתכם שבעי רצון.

Call Now Button
נגן וידאו