ניקוי לאחר שיפוץ

ניקוי לאחר שיפוץ

אם אתם צפויים להיכנס לבית חדש או מתכננים שיפוץ כדאי לכם לוותר על הנקיון הראשוני והקשה ולהשאיר אותו לאנשים עם הידע והמכשור הנכון.

צוות טל קלין מתמחה בניקוי דירות לאחר שיפוץ וניקוי דירות חדשות, עם הצוות שלנו והמכשור המתקדם שברשותינו נעשה בשבילכם את העבודה ונהפוך לכם את הבית לנקי ומבריק.

אנחנו נדאג שביתכם יקבל את הטיפול הטוב ביותר בעזרת חומרים ומכשור מתקדם שמאפשר להגיע לכל נקודהפינה בביתכם, תוך שמירה על הבית הרצפות והריהוט.

אז לפני שאתם נכנסים ומרהטים את הבית תקראו לנו ותהנו משרות מקצועי במעבר לבית החדש.

הצוות שלנו

צוות טל קלין עבר הדרכה במשך תקופה ארוכה כדי ללמוד את אופן הניקוי המתאים לכל בד, את הדרך להבדיל בין סוגי הבדים השונים ויכולת התאמת החומרי הניקוי לסוג הבד. צוות טל קלין ישמח להעניק לכם מידע נוסף באופן טלפוני ומקצועי. נשמח לעמוד ולעזור לכם בכל שאלה.

המכשור שלנו

המכשור בו אנו משתמשים הוא מכשור מהמתקדמים ביותר בענף. המכונה עובדת על ידי שיטת הזרקת החומרים לסיב הבד ויונקת בכוח שאיבה חזק מתחתית הספה את הלכלוך שהצטבר. 

החומרים שלנו

החומרים שלנו הם חומרים ירוקים, ידידותיים לסביבה. החומרים הניקוי בהם אנו משתמשים שומרים על הבד ואינם פוגעים בצבעו המקורי. קיימת אפשרות להוספת חומר שיוצר שכבת הגנה לספה, שומר ומגן עליה מפני לכלוכים וכתמים כדי שהספה תשאר רעננה ונקיה.

השירותים שלנו