בס"ד

בס"ד

ניקוי ספות שטיחים וריפודים

ניקוי ריפודים לרכב

ניקוי ריפודים לרכב

אנחנו תמיד משתדלים לשמור על הרכב שלנו נקי, במיוחד כאשר זה נוגע לריפודים של הרכב אשר לא קל לנקות אותם. ריפודי הרכב עשויים בדרך כלל בד וקיים קושי להשתמש בחומרי ניקוי ולהרטיב אותם לצורך הניקוי. ישנם אנשים אשר שומרים היטב על הרכב וישנם אנשים אשר קצת פחות, בעיקר אלו אשר יש להם ילדים קטנים. אך בסופו של דבר אף אחד לא אוהב לנסוע ברכב מלוכלך ויש לבצע מידי פעם ניקוי ריפודים לרכב.

כיצד ריפודי הרכב מתלכלכים?

ריפודי הרכב שלנו מתלכלכים באופן טבעי כאשר אנו עושים ברכב שימוש יום יומי. בראש ובראשונה יש לנו את האבק אשר נמצא בכל מקום ומצטבר על כל משטח. אך כאשר מדובר בריפודי רכב, האבק שוקע ומתפזר בין הסיבים ומסרב לצאת. בנוסף, בחלוף הזמן, הריפודים של הרכב מתלכלכים בהפרשות שומניות מהעור והשיער. אם היינו בים ריפודי הרכב עשויים להתלכלך גם בחול, כתמי מלח וכתמי זיעה. מי שיש לו ילדים תמיד סובל מלכלוך הנגרם מאוכל ושתייה וכמובן יש גם את חיות המחמד אשר לפעמים מצטרפות לנסיעה. מסתבר שלא קל לשמור על ריפודי הרכב נקיים ולכן חשוב להקפיד על ניקוי ריפודים לרכב.

ניקוי ריפודים לרכב באופן עצמאי

כדאי ומומלץ מאוד לבצע ניקוי ריפודים לרכב באופן עצמאי. אמנם אין ביכולתכם להסיר את כל הלכלוך כמו בניקוי מקצועי, אך בהחלט ניתן להסיר את רוב הלכלוך ולשמור על מראה יחסית נקי. חשוב שתקפידו לשאוב אבק ולהסיר את כל הלכלוכים היבשים. במידת הצורך היעזרו במברשת. במידה ויש לכלוך עקשן תוכלו להשתמש בנוזל ניקוי המתאים לניקוי ריפודים לרכב. יש להרטיב בכמות מינימלית ולשפשף עם המברשת. לאחר מכן יש לייבש עד כמה שניתן בעזרת מגבת יבשה.

אם הריפוד יישאר רטוב זה יגרום להתפתחות עובש וריחות רעים.

ניקוי ריפודים לרכב
Car photo created by welcomia – www.freepik.com

ניקוי ריפוד מקצועי

חשוב מאוד שתקפידו על ביצוע ניקוי ריפודים לרכב, אך לפעמים אין ביכולתם להסיר את כל הלכלוך בעזרת נוזל ניקוי ומברשת. זה די מתסכל וגורם לכם להצטער על כל פעם שאכלתם ברכב או עשיתם משהו אשר לכלך את הריפוד. אתם מרגישים חסרי אונים ונראה לכם שלא ניתן לנקות את הריפוד באופן יסודי, אך יש פתרון.

ניקוי מקצועי של ריפודי הרכב, הנעשה בעזרת ציוד מיוחד וחומרי ניקוי הולמים, יכול להסיר את הלכלוך עקשן ביותר ממושבי הרכב שלכם. ניתן להסיר את כל הכתמים וכל הלכלוך אשר גורם למראה הדהוי והמיושן.

ניקוי ריפוד לרכב זה טל קלין

אם אתם נזקקים לניקוי ריפודים לרכב פנו לחברת טל קלין. אין צורך שתביאו את הרכב אלינו, אנו נגיע אליכם ונבצע את הניקוי. מה שמבטיח לכם לא רק ריפודים נקיים, אלא גם נוחות מרבית.

הצוות המקצועי של טל קלין עושה שימוש בציוד מיוחד המתאים לניקוי ריפודי בד. שיטת הניקוי שלנו כוללת שאיבה, הזרקה ויניקה. אנו שואבים את הלכלוך היבש בעזרת שואב אבק רב עצמה. לאחר מכן אנו מזריקים חומרי ניקוי אל תוך הריפוד, חומרים המסירים את הלכלוך העקשן ביותר וזה המתחבא בתוך סיבי הבד. במקביל אנו מבצעים יניקה של כל הנוזלים המלוכלכים הנפלטים מריפודי המושב. המכונה שלנו מפעילה עצמה רבה, שואבת את כל שאריות המים ומשאירה לכם את המושבים יבשים.

ניקוי ריפודים לרכב לשירותך

Call Now Button
נגן וידאו
ניקוי ספות

חזרו אלי עם המבצע!