בס"ד

בס"ד

ניקוי ספות שטיחים וריפודים

באילו מומחים כדאי להיעזר לפינוי וניקוי דירה שהתקבלה בירושה?

באילו מומחים כדאי להיעזר לפינוי וניקוי דירה שהתקבלה בירושה?

קיבלתם דירה בירושה? כעת הגיע הזמן לחשוב מה אתם מעוניינים לעשות עם הדירה וכל התכולה אשר בה. במאמר זה נסביר כיצד ניתן לפנות ולנקות את הדירה באופן היעיל ביותר ומי הם אותם המומחים שבאמצעותם כדאי לבצע משימות אלו. התחילו לקרוא!

השכרה או מכירה של דירת ירושה

אם אתם מעוניינים למכור את הדירה שקיבלתם בירושה או להשכיר אותה אתם חייבים לקבל את הזכויות על הדירה וזאת טרם אתם מבצעים כל פעולה בה או הנוגעת לה. ראשית, עליכם לפנות ללשכת רישום מקרקעין  ולהציג בפני הפקיד את צו הירושה או צו קיום הצוואה שבו כתוב שקיבלתם את הדירה בירושה. בהתאם, תקבלו את הזכויות הדרושות על הדירה.לאחר שלב זה תוכלו להתפנות לקבלת החלטה האם אתם מעוניינים להשכיר את הדירה, למכור אותה או להתגורר בה. 

היעזרו מומחים לפינוי דירות ירושה

פינוי דירה שהתקבלה בירושה הוא תהליך לא פשוט הן מההיבט המקצועי-תפעולי והן מההיבט הרגשי. פעמים רבות, האדם לו הורישו את הדירה מתמודד עם רגשות האבל ומתקשה להתחיל ולפנות דברים מהדירה, שכן רוב החפצים מזכירים לו את האדם שנפטר. מסיבה זאת, חשוב לפנות אל מומחים לפינוי ירושות וכן לחברה אשר מומחית בכל הקשור אל ניקיון שטיחים, ספות ותכולה נוספת אותה מעוניינים להעביר הלאה או להשאיר בדירה. 

לאחר שעברתם על כל התכולה בדירה והחלטתם מהם הדברים אותם אתם מעוניינים להשאיר לעצמכם, יגיע אליכם מומחה מטעם חברת הפינוי, וזאת על מנת להעריך את סוג התכולה והכמות וכן להחליט מהו זמן העבודה הנדרש לביצוע העבודה וכמות האנשים בצוות הפינוי. 

בשלב הבא, יגיע אליכם צוות מומחים לפינוי ירושות. צוות זה ימיין את החפצים ויחליט באשר לחפצים אותם יש לפנות לאתר פסולת מורשה, מהם החפצים אותם כדאי להעביר לתרומה לנזקקים ומהם אותם חפצים אותם ניתן למכור בשווקים שונים, כמו למשל שוק הפשפשים. חשוב לציין שברוב המקרים פינוי הדירה נעשה ללא עלות.

ניקוי דירה מירושה – מומחים לניקוי

לאחר פינוי הדירה מהתכולה הרצויה בדירת הירושה, כל שנותר לכם לדאוג הוא לניקיון הדירה וכל החפצים אשר בה. נכון להיום יהיה חכם לשכור את שירותיה של חברה אשר מספקת מגוון שירותי ניקוי לדירות, כמו למשל שירותי ניקוי לאחר שיפוץ או פינוי ולפני אכלוס ואפשרות של ליטוש המרצפות הישנות בדירה (דירות ירושה רבות הן דירות ישנות). בנוסף, חשוב לוודא שהחברה אליה אתם פונים מציעה גם שירותי ניקוי של ריהוט ושטיחים, שכן פעמים רבות בדירה יש שטיח מקיר לקיר ולכן חשוב לשכור את שירותיה של חברת ניקוי אשר יכולה לנקות את השטיחים באופן יסודי באמצעות מכונה מקצועית המיועדת לכך, שירות ניקוי מזרנים וכן ספות בד (או עור).

באילו מומחים כדאי להיעזר לפינוי וניקוי דירה שהתקבלה בירושה? לשירותך

השירותים שלנו

ניקוי ספות

באילו מומחים כדאי להיעזר לפינוי וניקוי דירה שהתקבלה בירושה? הצעת מחיר

Call Now Button
נגן וידאו
ניקוי ספות

חזרו אלי עם המבצע!